Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudom hogy trombozis...

Lilith1994 kérdése:

Honnan tudom hogy trombozis vagy boka ficam a problemam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Neha nem veszem eszre ha kimegy a bokam mert nagyon lazak a szalagok a bal labamban. Tegnap fajdogalt a labam de nem tudtam igazbol mitol de amikor a buszrol leleptem akkor opyan volt mintha kicsit kiment volna a bokam.

Viszont ma velemenyem szerint nagyon me van dagadva (parom szerint nem veszes). Felek hogy esetelg trombozisom van... attol mindig felek.

Viszont arra is gondoltam hogy lehet hogy vizes?

Mert azaa helyzet hogy eppen a honapnak abban a szakaban vagyok amikor a pirosbetus"unnep van". Be vagyok tojva hogy mi lehet a bajom



#vizesedés #bokaficam #tromozis #enyhe fajdalom
2016. szept. 18. 02:11
 1/2 egybaba ***** válasza:
A ficam is okozhat magában duzzanatot. A trombózis nem csak duzzad hanem elszineződik a bőr. Ritkább esetben nincs elszineződés, de akkor feszes és fényes lesz. különösen feszőlő fényes bőr. Többb nap elteltével pedig a bokától megindul felfelé a térd comb felé a tünet csoport (duzzanat feszes bőr stb) Ha ezek egyike - vagy hasonló fennáll, érdemes megnézetni minimum a körzeti orvossal.
2016. szept. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma reggelre mar csak egy kicsit dagi de nem ugy fenyesen feszulosen csak faj mint amikor ficam van. :)
2016. szept. 18. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!