Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez agorafóbiának számít?

Ez agorafóbiának számít?

Figyelt kérdés
Pár éve vettem észre, hogy mikor bemegyek a tengerbe szorongani kezdek, hogy egyedül vagyok, mikor a part a közelben van. Aztán mikor néztük a Pi életét és voltak a víz alatti jelenetek levert a víz és rosszul lettem. Ugyanez volt a Gravitáció filmnél is. Szóval ha nagy teret látok (tenger, űr) elkezdek szorongani és remegni. Olvastam, hogy az agorafóbia a tértől való félelem, de ott az volt, hogy akinek ilyenje van fél egy téren állni, vagy a buszon, nekem pedig ezzel nincs bajom. Ez így agorafóbiának számít vagy valami más?

2016. szept. 19. 20:55
 1/2 anonim válasza:
100%

soha nagyobb gondod ne legyen az életben ;)


biztos van erre is egy latin név. sztem csak szokni kéne a helyzeteket. a leírás alapján nem tűnk vészesnek, csak feszültség

2016. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet:)
2016. szept. 26. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!