Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki esetleg jartas hennaval...

Valaki esetleg jartas hennaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vettunk ma elore elkeszitett fekete hennat..tudtam hogy lehetunk ra allergiasak es ki es probaltuk egy ponton de semmi baj nem volt. Aztan felfestettem a mintakat magamnak es ket baratnomnek, az egyiknek semmi baja, de nekem es a masik lanynak nagyon durvan eget es kezd picit sebesedni, mint az igazi tetko... voltunk surgossegin de azt se tudtak mi az a henna...... adtak valami antihisztamin kremet meg allergia elleni gyogyszert... valaki esetleg nem tudna valami itthoni praktikat hogy mit lehetne tenni hogy holnapra ne egjen le a borunk??

2016. szept. 19. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiába vonták be a fekete hennát és használnak helyett sötétbarnát. Nem tudom honnan vetted de mint tapasztaltad nem egészséges. Pontosan nem tudom már hogy miért nem használják de biztosan megvan rá az okuk. A balatonon is már sötétbarnát használnak 2 éve. Mossátok le valahogy valami szivaccsal ahogy csak tudjátok.
2016. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ez PPD allergia! Sajnos elég komoly dolog, nézzétek meg ezt a linket, és esetleg az orvosnak is lehetne mondani..

[link]

2016. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!