Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvást segitő készítmények...

Vidékibringás kérdése:

Alvást segitő készítmények 2016-ban?

Figyelt kérdés

Melyik a leghatékonyabb vény nélkül kapható alvást segítő készítmény ?

Tudom, van erről több cikk is, de mind régebbi...gondolom azóta forgalomba hozhattak újabb, hatékonyabb készitményeket is.

Álltalában nincs gondom az alvással, de a műszakbeosztásom miatt vannak időszakok, amikor kénytelen vagyok nappal aludni. Ilyenkor ez nehezen megy. Általában, nem is az elalvás okoz gondot, hanem az, hogy 2-3 ora alvás után felébredek és nem birok visszaaludni. Éjszakás időszakban viszont kevés a napi 2-3 ora alvás.


Milyen készítmény segítene ezek ismeretében nekem ?



2016. szept. 20. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Recept nélkül kiváltható hatékony altató nincs.

A recep nélküliek gyógynövények kivonataiból készül amiknek nagyon gyenge hatása van.

Általában komló,citromfű, golgotavirág a legtöbb ilyen szer alap összetevője.

Azok az altató hatású gyógyszerek amik hatnak is receptre válthatóak csak ki.

Ha tényleg gond neked a kialvatlanság, akkor a háziorvosoddal írass ki valami enyhébb altatót, de napi szinten nem ajánlott ezeket szedni mert hozzászokhat az ember, és akkor ezek nélkül szinte képtelen leszel elaludni.

De arra jók hogy néha bealtasd magad, például mikor másnap nem kell korán kelned jókat lehet aludni altatóval.

2016. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Gyógyszert nem szeretnék szedni , ezért gondoltam valami gyogynövényes megoldásra.

Olvastam róla, hogy van akinél segítenek, van aki pedig meg sem érzi ezeket.

Szeretnék kiprobálni egyet, de olyan széles a paletta, hogy nem akarok végigzongorázni rajta. Ezért gondoltam, hogy hátha valakinek van egy bevállt termék amit ajánlana nekem.

2016. szept. 22. 22:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Pár éve Frontinnal alszom el.Nem altató,de arra,jó,hogy segít elaludni.
2016. szept. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez szerintem vényköteles és ha jol tudom nyugtató, kedélyjavító... akkor már inkább altató, de pont az ilyesmit szeretném elkerülni. :)
2016. szept. 23. 03:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a valeriana meg citromfű-ezek nem segitettek,ugyhogy most vettem bio-melatonin filmtablettat,ez egy alvást segitő hormon,igaz elég draga,még nem próbáltam,majd ha kipróbáltam leírom a tapasztalatom. Addig néz utána:)
2016. szept. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utána olvastam, igéretesnek tűnik.

Kíváncsian várom a tapasztalatait ! :)

2016. szept. 23. 21:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel műszakolok,szinte már mindent kipróbáltam,hogy tudjak aludni.Köztük a melatonint is.

Nem véletlenül maradt megoldásnak a Frontin :(

2-es

2016. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MagneB6 ÁLOM nagyon jó, recept nélkül kapható. Tök jó,kipihenten szoktam ébredni utána!!
2017. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát igen a frontin/xanax lassan mindenkinél képbe kerül a sok stressz miatt

Szorongást is oldja és az el alvásban is segít.

De tulzásba nem szabad vinni.

napi max 1 mg

2017. jan. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!