Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichiátriára menni? Sürgős...

Pszichiátriára menni? Sürgős mert holnap délután tuti kapom a beutalót a háziorvosomtól.

Figyelt kérdés
Azzal kezdenèm 24napja táppénzen vagyok szédülés miatt.Járok vizsgálatokra.Tegnap közölte a háziorvosom hogy még van egy vizsgálat ahova elkell mennem ma vagy holnap.Ha ott nem derül ki v.-mi betegsèg akkor átad a pszichiátriára.Kicsit kiakadtam ezen.Azt se tudom hogy ott hogyan miképp tudnak segiteni a szédülésemen.?Nyugtatókat szedni fiatalon.Igy is szedek 3éve Frontint.Ráadásul szeretnénk már idővel babát vállalni.26éves leszek pár nap múlva.Valaki van itt aki ilyen panasszal a pszichiàtrián kapott segitséget.Meggyógyultatok?Nekem is vannak különböző panaszaim csak a szédülèsem emelném ki.
2016. szept. 21. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szédülést millió egy dolog okozhat. Nem kezdtél el szedni valamilyen eddig nem szedett gyógyszert,vagy emelted a Frontin adagot? A nyaki csigolyák meszesedése is okozhat szédülést. Létezik olyan belső fül gyulladás is,ami nem fáj,de szédülést okoz. PMS is járhat szédüléssel. Frontok,vírusok is okozhatják. Terhesség korau szakaszában is szédeleghetsz. Ezeket mind kizárta az orvos? Azt mondjuk nem nagyon értem,szédüléssel miért pszichiátriára akar küldeni,és miért nem neurológiára. Lehet más,az egyéb panaszaid miatt küldene oda.
2016. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Különböző típusú szédülések megjelenhetnek pszichiátriai kórképekben is (sima szédülés lehet pánikbetegségtől, szubjektív, de biológiailag nem megalapozott szédülés előfordulhat egészség- vagy generalizált szorongásban, vertigo néhány súlyosabb kórképnél).
2016. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ugyanazt a gyógyszereket szedem.Szédülésre Betahistint.Neurologián is voltam ott a vérnyomásomra gondoltak.Feltették a vernyomásmérőt alacsonyabb értékeim voltak.Fül orr gègeszeten is voltam ott is negatív.Korábban is volt szédüléses panaszaim de max1hetig tartott.Most teljesen más.Pènteken voltam.nőgyógyászati uh.Ott azt mondta az orvos nem lát terhessèget.Teszteltem szombaton negatív lett max.amit furáltam a2.-ik csíkot lehetett picit látni ha nagyon néztem meg ha elforditottam.De szerintem az gyárilag látszik.5mm nyálkahártyával kizárt a terhesség.Belgyógyász az kèrt különböző hormonvizsgálatot aminek eredménye még másfèl hét kb.
2016. szept. 21. 10:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A háziorvos a testi eredetű okokat a vizsgálatokkal kitárta. Maradnak a lelki okok. Most mi ebben a hiba? A Rivotril is ebbe az irányba mutat..
2016. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A beutaló után kell időpontot kérni a pszichiátrián, ami általában 1 hónap. Különben ne félj a pszichiátriáról, az legtöbbször egy beszélgetéses vizsgálat. Inkább találják meg a baj okát, mint csak keressék hiába. Különben a rivotrilt ki írta fel neked?
2016. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szedek Rivotrilt.Èn attól fèlek hogy befektetni akar a háziorvosom.Illetve nem is a házidokim küldött ezekre a vizsgálatra hanem a belgyógyász adta a beutalókat ő kezdte felkutatni hogy mi lehet a háttérbe.Frontint a háziorvosom írt fel.
2016. szept. 21. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!