Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek el orvoshoz vele vagy...

Menjek el orvoshoz vele vagy felesleges? Sürgős!

Figyelt kérdés
Most vagyok túl - augusztus 30. - az orrsövény műtétemen. Eddig minden rendben volt, de a bal oldalon volt az orrsövény ferdülésem, és most jobb oldalt nem kapok levegőt. Olyan, mintha teljesen be lenne valami dugva a jobb orrlyukamba. Világos rózsaszínű. Nem tudom kifújni ezt az oldalt. Nem hinném azt, hogy a nyálkahártyám lenne megduzzadva ilyen nagy mértékben, meg akkor a másik oldalt is meg lenne szerintem. És Avamys orrsprayt fújok reggel és este is egy-egy fújást mindkét orrlyukamba, ami eleve összehúzza a nyálkahártyát. Kifújni sem tudom,fáj is,ha szipogok vagy hasonló. Olyan látszatra,hogy belül van teljesen, de észrevehető. Nincs összenőve (szerintem) az orrsövényemmel, olyan mintha egy valami benne lenne. Élénk rózsaszín. Kérem, hogy a moderátor ne törölje a kérdésemet,mert nagyon fontos. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 21. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék vele. Mit veszíthetsz?
2016. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első blikkre műtét utáni duzzanat. De természetesen ezt meg kell nézetni, ha biztos választ akarsz. És kérlek, írd majd meg, hadd okuljunk mi is!
2016. szept. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenképpen meg fogom írni. De 2 hét után és csak a jobb orrlyukamban? A balban is kellene akkor.. Meg le kellene, hogy menjen..
2016. szept. 21. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!