Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki 3 napig nem eszik,...

Ha valaki 3 napig nem eszik, nem alszik és nem iszik, csak sok kavet, illetve mellette mozog (otthon edz) mindennap, akkor mi történhet vele? Hozzátenném, hogy nem en csinálom, hanem egy munkatársam szeretné. Eb féltem, s nem tudom mi lesz.

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meghalhat...
2016. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meghalhat, de nem hiszem, hogy kibirna. En legalabbis biztos nem birnek vegig csinalni egy ilyet. Mar napi ket kave is sokszor nagyon megdobogtatja a szivem, kaja hijan diman elajulok, ha kihagyok egy etkezest, viz nelkul megbolondulnek, az alvashianytol mar elso nap kiborulnek teljesen... nem hogy mozogni, elni se tudnek kb, de ha vegig csinalja meghalhat siman
2016. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Juj😟😟 Nagyon szépen köszönöm, akkor mindenképp megpróbálom lebeszélni!! További szép estét nektek!💋
2016. szept. 22. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy bírni fogja.


nem enni 3 napig: ez ok, ezt én is csináltam már.


nem inni három napig, csak kávét: a koffein vízhajtó hatása miatt necces a dolog, egy idő után ugyanaz következik be, mint amit a köznyelv sörparadoxonnak is hív: minél többet iszik, annál szomjasabb lesz, és annál inkább kiszárad a szervezete.


nem aludni három napig: szerintem ez sem nagyon fog menni, normális ember már 48 órás ébrenlét után teljesen rosszul van, és amolyan "éber álomba kerül". Ha egyedül van, nem fogja bírni az ébrenlétet. De így lehet embereket kínozni, az biztos...

Én egyszer voltam úgy, hogy 24 óráig nem aludtam, de már az átvirrasztott éjszaka utáni délutánra elaludtam, ha leültem és nem jártam, mozogtam.


Én a te helyedben foganék amunkatársammal egy nagy összegbe, hogy nem sikerül neki... :D

2016. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kávé egy drog.
2016. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha inna rendesen, és a kávé miatt még többet is, akkor igen megviselt lenne, de kibírhatná. De így a második nap kihívhatod hozzá a mentőket.
2016. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!