Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van egyfolytába hányinge...

Miért van egyfolytába hányingerem?

Figyelt kérdés

Felkelek mindennap s már érzem a hányingert.Nem tudom mit csináljak.Eszek hogy egyet valamit de azt is magamba kényszerittem,éhes nem vagyok bármennyit is ülök étlenül.Tegnap is nem ettem semmit de nem éreztem hogy éhes vagyok.De aztán ettem valamit ugyhogy nincs baj.Szoktam enni rendesen ugyhogy szerintem avval nincs baj csak a tegnap nem volt idom.De az az hogy amiután eszek akkor is hányingerem van.Mi lehet az oka?

16/L



2016. szept. 27. 07:45
 1/3 Kései Sirató ***** válasza:
Lehet terhesség, lehet idegi alapú, de epeprobléma, akár epeféreg is. Vizsgáltasd ki magad, de ha éhgyomorra is hányingered van, a legnagyobb valószínűség szerint terhes vagy.
2016. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehetek terhes :)) Még barátom sincs és nem is volt.Foleg 16 évesen :))
2016. szept. 28. 09:24
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Menj el dokihoz (a gyerekorvoshoz, akihez tartozol) és mondd el neki, ad rá valamit, vagy ad beutalót, de így, h nem vagy terhes, sztem ne várd, hogy magától elmúlik.
2016. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!