Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van köztetek egészségügyis?...

Van köztetek egészségügyis? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nos a helyzet a következő: írok egy könyvet, amiben a szereplőim elég sokszor kerülnek kórházba. Sok dolognak utánanéztem már a témával kapcsolatban, de még így is van, amire nem találtam választ. Ha esetleg akad köztetek olyan, aki segíteni tudna ezekben, azt nagyon megköszönném. Szeretnék hitelesen leírni mindent, de mivel nem vagyok szakmabeli, egyedül ez nem fog menni. Üzenetben írnám a többit. Előre is köszönöm mindenkinek. Szép napot!
2016. szept. 29. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz, 1 évet dolgoztam sürgősségin, felet pedig kardiológián, jelenleg mentőtisztnek tanulok, ha van valami, amiben úgy gondolod segítségedre lehetek, írj bátran privit! ;)
2016. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!