Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez teljesen normális vagy mit...

Ez teljesen normális vagy mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban észrevettem, hogy van egy dudor a nyakamban. Tudom, hogy agydaganatos, meg fitymaszűkületes leszek, ha megkérdezem, de kell ott lennie valaminek?


Nem az ádámcsutkára gondolok x3 Ezt meg tudom fogni, és kihúzni, majd visszamegy a helyére. Egy kisebb golyó, nem is látszódik, meg semmi, csak meglehet fogni.


Minden daganatom van, tudom, de ezek a kommentelők kíméljenek. Csak egy kis választ várok, hogy mikre utalhat ez.


És először nem az orvosommal akarom megvitatni, mert már egy jó hónapja megtaláltam, és eddig nem nagyobbodott, meg semmi, szóval nem hiszem, hogy bármilyen nagy baj lesz belőle.


2016. okt. 1. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt így látatlanban egy szakorvos sem tudja megmondani. Legvalószínűbb szerintem, hogy egy nyirokcsomót találtál meg.
2016. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!