Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A herointól egyből olyan...

A herointól egyből olyan durvák az elvonási tünetek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tegyük fel én belövöm magam vénásan heroinnal egyszer(ugye a heroin nagyon erős függőséget okoz), az oké. De az első adag utáni elvonási tünetek is nagyon fájhatnak, vagy egy erős akaraterővel rendelkező ember egy alkalom után még képes azt mondani, hogy nem, csak egyszer csináltam. Szóval az első adag után még annyira nem elviselhetetlenek az elvonási tünetek, és ki lehet bírni, ha erős az akaraterőd nem? Pusztán kíváncsiságból kérdem, én magam nem használom a drogot.

2016. okt. 3. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az elso alkalom utan eros fuggoseget okoz, de gondolom nem olyan durva, mint egy evek ota fenallo hasznalat utan. Mondjuk mindenki igy kezdi, hogy o eros, ugyis kibirja, de altalaban nem. Nem tudom mennyire igaz, de egyszer azt mondta valaki, hogy ez azert van, mert a heroin elmulasztja az alap fajdalmakat, amiket megszoktunk, nem is erzunk. Pl a sejtek folyamatos pusztulasa-ujulasa, es a hasznalat utan tobbet nem birja az ember elviselni ezeket a fajdalmakat. De ez lehet hulyeseg.
2016. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak az akarat számít.
2016. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak azok a drogok, amik fizikai függőséget okoznak az első használat után, mentális jóléttől és akaraterőtől függetlenül és vannak, amik csupán mentális függőséget, tehát az ember vágyik arra a jó érzésre. A heroin szerinted melyik csapatban játszik? Naná, az elsőben. Tehát lehetsz akármennyire erős fejben, az elvonási tünetek jelen lesznek és az újabb adag beszerzése lesz a fejedben. Persze nyilvánvalóan nem olyan vészes, mint tegyük fel szorgalmasan minden napi használat mellett évek után, abba bele is lehet halni.
2016. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem köszi, de azért egyszer sem próbálom ki inkább :DD
2016. okt. 3. 23:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem az elvonási tünetekbe halnak meg a heroint használók, hanem a túladagolásba.
2016. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Így van, és köszönöm a válaszokat mindenkinek. :) esetleg van itt olyan aki prübáltam már a szert? Esetleg hozzáfűzne e valamit. De kösz mindenkinek :D !
2016. okt. 4. 21:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A heroin gyógyszer volt adagolható dózisokkal, de miután kikerült az utcára egyszerűbb volt betiltani a használatát és a kutatását is.
2016. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jah. Ma már csak drogként ismert.
2016. okt. 4. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kávé,a cigi,meg az alkohol a drog.
2016. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Meg a nem szintetikus és szintetikus cuccok. mint pl a heroo :DD
2016. okt. 4. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!