Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hegymászás óta fáj és nyekereg...

Hegymászás óta fáj és nyekereg a lábam. Valami népi gyógymód, könnyen elérhető növényi alapú kúra ismeretes?

Figyelt kérdés
A hétvégén hegyet másztam, és kicsit (nagyon) elkeveredtem, így eléggé sietősre vettem a lefelé utat. Egyik-másik szökellés után a bal lábamba erős görcsszerű fájdalom nyilallt, amivel nem foglalkoztam. Az izomláz elmúltával azonban azóta a sípcsontom közvetlen közelében, a lábszáram közepén, elöl van egy éléggé fájó pont, és nyekereg valami, ha a lábfejemet mozgatom. Én részleges ínszalagszakadásra gyanakszom, mert a könnyem is kicsordul néha, ha rosszul lépek, de sajnos nem engedhetem meg magamnak azt a luxust, hogy orvoshoz forduljak. Meg egyébként elég nagy gyógyszerellenes is vagyok - gyógyszer-alapanyaggyárban vagyok csőszerelő, de már így négy nap után gondolom csak kéne kezdeni vele valamit. :) Főleg, hogy elég ritkán ülök munka közben. Tehát tudtok ajánlani valami bevált gyógymódot ilyen problémára?

2016. okt. 5. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Haragszol az orvosokra, mert gyógyszergyárban dolgozol?
2016. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem, nem haragszom rájuk. Csak most egy pár hétig kényszerszabadságon voltunk, most indult be újra a meló, és nem kéne már a második héten táppénzzel kezdeni... A gyógyszerellenességem meg nem innen fakad, ez csak felerősítette. Én hosszú évek óta csak komoly fejfájásra, fogfájásra vettem be fájdalomcsillapítót, meg néha megittam egy-egy neocitrant, amikor megfáztam, de az sose segített. Végül is mit várunk egy olyan gyógyszertől, ami kikapcsolja az immunválaszt - mert ugye a lázcsillapító pontosan a testünk védekező reakcióját fékezi. :) Szóval, ha nem muszáj, én nem eszek gyogyit, és nem kenek magamra semmi kempecet. Végülis, amíg forgalomba szabad hozni olyan gyógyszereket, melyeknek "nagyon ritka" esetben halálos mellékhatásai lehetnek, addig én inkább nem rizikózok. :D
2016. okt. 5. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!