Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz higiéniás körülmények....

Rossz higiéniás körülmények. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Remélem jó helyre írtam ki a kérdésem, ha nem akkor bocsi. Munkaügyis képzésre járok nyár vége óta. A helyen ahol tanulunk elméletet, borzasztóan rosszak a körülmények, amivel eddig nem is volt problémám, teljesen kibírható volt, de mióta bejött ez a hideg nagyon rossz egészségi állapotot eredményez. Folyamatosan folyik az orrom, és állandóan fel vagyok fázva. Romlik a közérzetem, nem tudom élvezni a szexuális életünket. Mivel a képzés jövő májusig tart, így konkrétan az egész telet így kéne átvészelnem, hogy jéghideg helyen pisilek minden nap, és jéghideg vízzel mosok utána kezet is. A képzést nem hagyhatom csak úgy ott, mert akkor nagyon sok pénzt vissza kéne fizetnem, de mit tehetnék ebben a helyzetben, ha már tényleg az egészségem látja kárát a körülményeknek?

2016. okt. 7. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj a képzés helyén az illetékeseknek vagy jelezd az ő felettes szervüknél.
2016. okt. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj bírd ki! Vagy Ott fogsz fagyoskodni ahol én (műhelyben) úgyhogy tanulj énis holt beteg vagyok
2016. okt. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, fogadjunk te pasi vagy akinek csak annyi, hogy kirántja pisil majd visszarántja... Én nem arra jelentkeztem ezen a képzésen, hogy 22 évesen tönkre tegyem a vesémet, és ne lehessen gyerekem....
2016. okt. 7. 06:58
 4/6 anonim ***** válasza:

A hideg nem a higiénián múlik. ..

Nekünk középsuliba akkor sem volt fűtés, ha tanterembe voltunk..kabátban ültünk.. Műhelyben főleg nem.. Vigyél egy kisparnat és ülj rá.. Ez rinyálás,már ne haragudj. Ne moss kezet,vegyél fertőtlenítőt helyette...

Ja, lány vagyok

2016. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A teremben ahol tanulunk van fűtés, nem azzal van a gond, azzal van gond, hogy borzasztóan felfázós vagyok, már attól felfázok ha fél percre leülök valami hidegre, nem hogy akkor ha napi 6-7x jéghidegben kell pisilnem. Az hogy te műhelyben, hidegben dolgozol a te döntésed, de én amikor erre a képzésre jelentkeztem, nem arra jelentkeztem, hogy tönkre tegyék az egészségemet.
2016. okt. 7. 07:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekwm is ilyen felfazos problemaim voltak. En is azt hittem, hogy a hidegtol, de kiderult, hogy tejfeherje allergiam van. Probald meg elhagyni a tejtermekeket, lehet hogy megszunne neked is a problemad. Illetve tangat ne hordj, meg elolrol hatra torold ki magad. A cickafarkfu tea es a sos ulofurdo is sokat segitett.

Egy probat meger.

2016. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!