Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatásosak a magasságnövelő...

Hatásosak a magasságnövelő szerek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha kamu, akkor miért nem buknak le, ha nem, akkor milyen mellékhatása lehet, és mi lehet benne? Van valakinek valami tapasztalata ezekkel kapcsolatban, kipróbált már ilyeneket,vagy hallott/ismer valakiről/valakit, aki használt már ilyesmit? Itt egy ilyen link: [link]

2016. okt. 8. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ezek igazak lennének,akkor nem lenne senki alacsony. Nagyon hasonló ez a mellnövesztőkhöz,ha igaz lenne senkinek nem lenne kis melle és éhen halnának a plasztikai sebészek. Ezek általában olyan szerek,amik "ártani nem használnak", ezért betiltani nem szokták. Az meg,hogy bedől neki valaki a saját baja.
2016. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem buknak le???


Jaj de kis csacsi vagy ,hát hova buknának le??? Láttál már lebukott pénisznövelő szert áruló internetes céget?


50eFt egy kupa magasító szer ha te vagy akkora hje hogy meveszed és nem történik semmi biztos nem fogod kiposztolni a facebukra hogy te vettél ilyet és kicsi maradtál . Eleve nem is beszélsz senkinek arról hogy téged fruszrál hogy kicsi vagy,éppen ez a lényege az ilyen farokhossszabítós átveréseknek . Az egy dolog sehol nem tudod utolérni a céget ,jogilag meg pláne hiszen nem lesz ráírva a dobozra hogy ha megeszed növekszel de nem is fogsz arról beszélni hogy 50-200eFt ot elköltöttél erre hiszen mindenki ki fog röhögni egy mert beszívtad kettő mert alacsony vagy . Ugyan ez a pszichológiája a farok növelő szereknek ,senki nem fog a fogyasztóvédelemhez rohangálni hogy ő elkölött félmillió forintot csodakapszulákra de pici maradt a kukija.


Amúgy marha vicces az a kisfilm ami a terméket mutatná be ehelyett semmit nem tudunk meg a termékről viszont kapunk egy gyönyörű scifi 3D grafikás szemüveges gumikesztyűs néger ,kezében zölden világító kémcsöves Miami helyszinelős intro t.:D

2016. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, kamu az egész. A magasság genetikailag kódolva van, megfelelő táplálkozással és alvásmennyiséggel mindenki kihozhatja a belé programozott maximumot.
2016. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam, van-e itt olyan, aki kipróbálta. Én egy percig se hittem, főleg, hogy több helyről bűzlik az egész. Mégis van, aki állítja, hogy nőtt 1-2 cm-t... Szerintem annyi, hogy tényleg van, aki képes 1-2 cm-t nőni vele, de hogy általánosságban nem igaz ez bárkire az biztos.


Magasság csak részben genetika, és nincs egyértelmű álláspont, a kialakulásának pontos mechanizmusáról. A táplálkozás és az epigenetika legalább annyira fontos, és felelős a végső testmagasságért.

2017. jún. 30. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!