Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam, mitől...

Nagyon hullik a hajam, mitől lehet? (lent)

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és mindig is hullott picit a hajam de az még normálisnak bizonyult ( anyukámnak is ilyen a haja) . Viszont nyár végén befestettem kimosható fekete hajszínezővel ( első festésem volt , ammóniamentes festékről van szó ) egész rákövetkező hónapban nem volt változás ,de most 2.hete annyira hullik a hajam ,hogy érzem mennyivel kevesebb és ritkább mindenhol. Tudni kell azt is ,hogy a menstruációm is kimaradt egy hónapot ( de most megjött és olyan mint szokott) . A héten megyek vérvételre hátha kiderül valami. A kérdésem az ,hogy mással volt-e hasonló? Illetve ,hogy milyen orvoshoz kellene feltétlen elmennem? :((

2016. okt. 9. 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni ,hogy a bölcsességfogaim is elkezdtek nőni nem tudom lehet-e emiatt.
2016. okt. 9. 12:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajhullási problémával, bőrgyógyászhoz kell menni .
2016. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A hajhullást nagyon sokminden okozhatja, sőt az is gyakori, hogy több tényező egyszerre, nálam is így volt.

Az általad leírtak alapján én elmennék endokrinológushoz (hormonokkal foglalkozó doki), illetve a fogaimat is megnézetném

2016. okt. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak túl hamar küldtem a választ :) Persze lehet egy banális vashiány is, ez egy egyszerű vérképből kiderül
2016. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manka68 ***** válasza:
Ha a mensesed is kimaradt, akkor jó eséllyel hormonprobléma lesz, endokrinológus a szakértője. Bőrgyógyász ezen nem fog tudni segíteni. És nem valószínű, hogy a hajfestés miatt van. Az sem mindegy, hol, hogyan hullik. Ha a fejteőn jobban, akkor hormon, ha foltokban, akkor esélyesebb valamilyen gyulladás (fog, mandula, stb). Vagy akár ezek kombinációja. Egy vérvételből kiderülhet milyen irányba kell menni, csak nem mindegy, mit néznek meg.
2016. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2016. okt. 14. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!