Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szőrtüszőgyulladás lehet...

A szőrtüszőgyulladás lehet FEKETE egy idő után?

Figyelt kérdés
egy pár hete már kérdeztem itt hogy esetleg mi lehet ami kialakult a péniszem fölött, azt írtátok szőrtüszőgyulladás.. Jó, eltelt egy pár hét, most is nagyon fáj, és fekete lett.

#szőrtüsző-gyulladás #fekete pattanás
2016. okt. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pár hét alatt sem javult, akármi is legyen ez, menj sebészetre. Ott naponta százával látnak el ilyesmit, hidd el, nagy megkönnyebbülés lesz.
2016. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kinyomtam, és piros genny jött ki belőle... Mi lehet ez?
2016. okt. 10. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Előtte is nyomkodtad? Szőrtüszőgyulladás lehet, csak elpattant benne egy ér, ezért fekete, és ezért ürül a gennyel együtt vér is. A nyomkodással óvatosan, mert ha a genny véletlenül befele ürül, akár vérmérgezés is lehet a vége. Inkább feszítsd meg a bőrt, és húzd kétfelé, a genny így is ki tud ürülni. Bactroban, Tetran, Fucidin kenőcsök jók rá, és rendszeresen fertőtlenítsd is.
2016. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Előtte nem nyomkodtam.
2016. okt. 12. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindég fennáll a problémád, akkor menj el bőrgyógyászatra, mert a genny tényleg szét tud terjedni, és akkor már az életet is veszélyeztetheti.
2016. okt. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta semmi mióta kinyomta... Nincs genny, se vér...
2016. okt. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!