Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pszichológusnál mi a jó...

Pszichológusnál mi a jó megoldás ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Magánpszichológushoz fogok menni, mert pánikbeteg vagyok. 2 hete voltam egy sztk-s pszichológusnál, aki amellett, hogy felírt egy antidepresszánst, sztem teljesen félreértette a problémám eredetét.


A lényeg az, hogy papíron nem dolgozok. Ha kell, rokonon keresztül tudok számlát adni. Elmondjam ezt a pszichológusnak, vagy higgyen léhűtőnek?


Köti őket az orvosi titoktartás?



2016. szept. 19. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:

a pszichológusnál próbálj meg minél őszintébb lenni / egyrészt átlátnak a hazugságokon, másrészt az időt nyújtja és nem haladsz.

A pénz te adod, a számlát a kezelésről meg ő.

2016. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánst meg be ne szedd...
2016. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"pszichológusnál, aki amellett, hogy felírt egy antidepresszánst"


Pszichológus nem ír fel semmit, mert nem orvos, te pszichiáternél voltál.


A pszichológusokat is köti a titoktartás, légy őszinte vele, akkor tud segíteni. Amúgy meg ebből a szempontból tök mindegy, hogy te vagy a rokon ad-e számlát.

2016. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most nézem. Milyen számláról beszélsz? Első olvasatra úgy értettem, hogy dolgozol, és a munkádat a rokon számlázza. De hogy jön ide a pszichológus? Neki nem kell számlát adnod, hanem éppen fordítva.
2016. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Te pszichiáternél lehettél, mert csak ő tud felírni neked gyógyszert. Ráadásul ha így történt, akkor valóban beteg is lehetsz. A pszichiáter nem érti félre a lényeget, csak te nem akarod elfogadni, hogy kissé gyagya vagy. Pedig az írásodon is látszik. A pszichológus nem fog felírni neked semmit, mert nem is teheti, lévén nem orvos. Viszont lenyúlja a pénzedet. KP. És neki nem kell a te számlád. Mit kezdene vele.
2016. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a pszichiátereket köti az orvosi titoktartás, mivel orvosok.
2016. szept. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Magán dokihoz semmiképp sem mennék, nekem csak rossz tapasztalataim vannak.
2016. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te pszichiaternel voltal, csak o irhat fel gyogyszert mert o a doki. Tanacsom szedd azokat a bogyokat,okkal irta fel neked.
2016. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!