Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne változtatni...

Hogyan lehetne változtatni ezen a lustaságon vagy minek is nevezzem?

Figyelt kérdés
Tehát lefekszek este 8-9 esetleg 10 órakor. Állítok ébresztőt reggel 5-re. És nem bírok felkelni olyan fáradt maradok. Ezért visszaalszok még két órát és csak 8-ra érek be dolgozni. Valami megoldás? Így nem az igazi.
2016. okt. 11. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
de hányra kell beérned amúgy?
2016. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vitaminhiány? Vashiány? Mindkettő okozhat fáradtságot.
2016. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Krónikus fáradtság szindroma.
2016. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor megyek amikor akarok. Csak azért jó ha hatra megyek mert akkor nem megy el ag egész napom..
2016. okt. 11. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget. Akármikor kelsz, a nap 24 órás. Nincs az az isten, hogy én 5-kor felkeljek és egész nap mosott rongyként járkáljak.
2016. okt. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó. Ha bemegyem dolgoznk 8-ra. Ott vagyok fél 5-ig. És akkor még nincs túlórám. Hazaérek. Megfürdök eszek. El is múlt fél 7. Elment a napom. Feküdhetek le újból. Vagy bemegyek 6-ra. Végzek 3-kor. És utána már ráérek. Vagy ugyan úgy fél 5-ig vagyok és van túlórám.

De ha háromig vagyok akkor fél 5-re ettem is meg is fürödtem. És sötétedésig van még 2-3-4 órám

2016. okt. 12. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:

De első esetben 2 órával később feküdhetsz le. Úgyis sötét van este, bent lehet csak ügyködni, nem mindegy?

De tudod, mit? Ha hajnal 3-ra járnál, már ebédre lefürödhetnél és tied az egész délután.

2016. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem ez volt a kérdés. Mert akkor mehetnék éjfélre is és akkor reggel 8-9-kor jöhetek haza.
2016. okt. 13. 18:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez az!
2016. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!