Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttként hány cm lehetek...

Felnőttként hány cm lehetek majd (13/f)?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 168 cm,apum 170 cm, anyám 165 cm.Érdekesség hogy bátyám 18 éves és 185 cm de ő ilyen korban majdnem 10 cmrel alacsonyabb volt mint most én.A válaszokat előre is köszönöm.

2016. okt. 11. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre tudni...kb 175-re gondolnék de mivel tesód magas így nem tudom
2016. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha esetleg megvan a kiskönyved,amibe a kiskori státusz vizsgálatok voltak felirva,nézd meg,mekkora voltál 2 évesen

Körübelül az akkori magasság kétszerese lesz a végleges.

2016. okt. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apud anyud alapján nem sokat jósolnék, de a tesódból arra következtetek, hogy valahol a családban bújkál ez a magas gén. :) Nem kell félned, 7.-ben az összes fiú ismerősömnél magasabb voltam, majd ballagáskor a magassarkú cipőmben is felnéztem rájuk.
2016. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utánajártam és 2 évesen kb95-100 cm lehettem,és a magas gén is igaz mert dédpapám kb 190-195 cm volt.
2016. okt. 22. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!