Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy esténként a...

Miért van az hogy esténként a jobb lábamban térdtől lefele olyan érzésem van hogy legszivesbben levágnám?

Figyelt kérdés
8hónapos terhes vagyok és 1 hónapja érzem ezt és egyre roszabb. Nem tudok ülni, feküdni, nem hogy aludni... Mit tehetek, menjek psziciáterhez?
2016. okt. 13. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, az nem vágja le... Inkább sebészhez vagy asztaloshoz fordulj. Viccen kívül: bírd ki azt a pár hetet a babáig, utána lesz nagyobb bajod is, mint a lábad.
2016. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vizesedik? Trombózis hajlam?
2016. okt. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azt mondták h a trombózisnál megdagad a láb,forró érzés és fájdalom jelentkezik. Nekem mindig fázik,nincs feldagafva, nem tudom megállapítani h vizes e,mrt az "újlenyomatos teszt" ugyan olyan a lábamon mint a kézfejemen (és a párom lábán)

Hétfőn úgyis mennem kell dokihoz, majd rákérdezek

2016. okt. 15. 01:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!