Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SLE-s beteg vagyok (lupus),...

SLE-s beteg vagyok (lupus), központi idegrendszeri érintettséggel. Nemrég diagnosztizálták nálam ezt a betegséget. Minden elalváskor arra ébredek, főleg esténként, hogy remeg mindenem. Lesz ez jobb?

Figyelt kérdés
Ezt az SLE okozza? Javul ez valaha is? Delagilt kb. 2 hete szedem.
2013. ápr. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel az SLE az esetek zömében az idegrendszert is érint elképzelhető,h attól van. De lehet idegi megterheléstől, stressztől is,ami érthető,ha most diagnosztizálták a betegséget.
2013. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már egy éve megvan! :( Csak akkor még nem tudtuk hogy SLE-s vagyok. Terhesség alatt durvult el nagyon! :(
2013. ápr. 5. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!!!
2013. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy keress egy online SLEs közösséget, fórumot, ott jobban tudnak válaszolni a kérdéseidre, mint itt. Ha tudsz angolul, akkor könnyű dolgod van, mert egy rakás amerikai oldal foglalkozik a témával. Én úgy tudom, hogy nagyon beteg függő, hogy kinek milyen irányba halad a betegsége. Sajnos nem tudok róla, hogy lenne megoldás SLE-re, de ami késik nem múlik. Az utóbbi pár évben nagyon beindult az autoimmun betegségek kutatása, úgyhogy remény van rá, hogy 10 éven belül előrukkolnak valami újjal. Kitartást! :-)
2015. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!