Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkéne mennem orvoshoz?...

Elkéne mennem orvoshoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kb egy hete kezdődött, folyton hányingerem van és még mellé néha rám jön ilyen öklendező "roham" is. Reggel illetve este vagy ha eszek utána szokott hányingerem lenni ma pl ebéd után csak úgy elkezdtem öklendezni. Egyre kétségbe ejtőbb számomra. Tényleg mostanában rengeteget felelünk és eszméletlen sokat kell tanulnom (Gimnazista vagyok) de ha ideges vagyok vagy stresszelek akkor inkább a hasam fáj.Sokkal nyugodtabb vagyok tavalyhoz képest. Egyik barátnőm azt mondta ,hogy lehet ,hogy Reflux-om van, utánanéztem de nekem nincs gyomorégésem csak hányingerem. Nem változtattam az étrendemen, és az a lefurcsább ,hogy ez csak egy hete kezdődött, reggel tesin éreztem először,(nagyon megtornáztattak).

Volt már valakinek hasonló? Elmenjek orvoshoz?

16/L



2016. okt. 16. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában hogyha az emberben felmerül, hogy lehet fel kéne keresni a háziorvost, akkor az esetek többségében a válasz igen. Menj el.
2016. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,elkéne.

Részletesen mondd el neki,mikor,pontosan mit érzel,és pontosan hol. Azt is figyeld addig,hogy étkezéssel függ-e össze,vagy inkább,ha kellemetlenül érzed magad valami miatt, idegeskedsz.

2016. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!