Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a térdem meg a...

Miért fáj a térdem meg a hátam ennyire?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,és judozok meg focizok. Amugy is érzékeny a hátam de pár hete elkezdek futni annyira fáj a térdem,mindha nem birnám el magamat es elkezd remegni. A hátam is nagyon fáj és egyfolytába ropog,már a kis lehajolásra is érzékeny. Mitől lehet,vagy van e összefüggés a kettő között? A válaszokat előre megköszönöm

2016. okt. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos a legtöbb sport tönkreteszi az ízületeket, kérj a háziorvosodtól beutalót orthopédiára.
2016. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

nem a sport teszi tönkre, hanem a rossz technika, és a kevé izom.

Én a helyedben abbahagynám ezeket, mert nem erősítenek, csak elnyírják az izületeket, főleg, ha fáj.

Ezek összefügghetnek, súlyzól edzél teljes testre, de legfőképp ahol fáj, hogy az izmok megtartsák az izületeket.

Pár hónap alatt elmúlhat ilyen fiatalon.

Csináld ezeket a hátra:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

fitnesz terem is jó, olvass utána

2016. okt. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nagyon fáj. Mindenem szó szerint kattog. Elmehetek orvoshoz,de nem tudom mit tudna vele csinalni. Mert nem hiszem,hogy abba tudnám hagyni. Heti 5 2 órás edzésem van szerintem van izmom. 168 cm vagyok 53 kg.
2016. okt. 18. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
45%

1. nincs rajtad izom.

2. életdbe csináltál egy adott izomra edzést? nem.

3. hát edzést kizárt, hogy tudnál csinálni gép, súlyzó nélkül.

4. nem örökre kell abbahagyni, hanem max 1évre.

5. járhatsz életed végéig orvosokhoz, csak a linktől fog elmúlni

6. ha a fájdalom se viz rá erre, akkor hamar tolószékbe kerülsz, szerintem gerincferdülésed van, talán az egyik lábad rövidebb

2016. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!