Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudom mi lehet a baj,...

Nem tudom mi lehet a baj, kinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy azért érdeklődöm itt mert nincs tb-m. Sajnos munkanélküli vagyok és nem tudtam már egy ideje befizetni ezért valószínű az orvosom nem foglalkozna velem.

Pár napja azaz vasárnap edzettem este ahogyan szoktam, felültem 50x és éreztem hogy egy kicsit erősebben fáj a rekeszizmom. Nem foglalkoztam vele betudtam egy egyszerű izomláznak. Tegnap este már azt vettem észre hogy nehezen veszem a levegőt mintha súly lenne a mellkasomon. Éjjel nem tudtam az oldalamra fordulni mert annyira nem esett jól és levegőt venni se tudtam rendesen. Reggel ez elmúlt de ma délelőtt már heves szívverés mellkasi nyomás és puffadás kísérte a dolgot. Egyszerűen olyan érzés mintha üres lenne a gyomrom, de a hasam meg tele van. Morbid de mint az etióp gyerekeknél. Ezek a tünetek azóta sem akarnak múlni, és néha szédülök is mellé egy kicsit de az már lehet hogy az ijedségtől van. Az merült fel bennem hogy ez pszichoszomatikus is lehet mert mamám szeptember végén meghalt és furcsa módon nem éreztem semmit (lelkileg) egészen idáig pedig imádtuk egymást. Vagy esetleg lehet attól van ez az egész hogy mostanában sok a savam? Reflux? Komolyan fogalmam sincs mire gondoljak. Ti mit tennétek? A Tb-vel kapcsolatban is ha van ötlet ne kíméljetek :/

26/N



2016. okt. 18. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Na már most tb-t lehet igényelni az önkormányzatba ahol meg is adják 1 évre. Tehát arra nem lenne gondod. Háziorvoshoz pedig menj el. Mondd meg neki mi a panaszod viszont nincs tb-d. A ki nem fizetett tb-t utólag be fogják rajtad hajtani. ELVILEG. Felelőtlen vagy mert lehet egy komoly problémád amivel esetleg korházba kerülsz az pedig nem ingyenes főleg ha gyógyszereket is szedned kell. Utána kell járni mindennek hogyan lehetne jobb és könnyebb akkor most lenne tb-d.
2016. okt. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!