Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 0.5 mg-os frontinra iszok...

Ha 0.5 mg-os frontinra iszok alkoholt mi a következménye? 17/f

Figyelt kérdés

Most arra gondolok hogy ma,azaz szerdán van kilencedik napja hogy szedek napi kettő 0.5-ös frontint.Na,rájöttem,nem jó ha szedem,mert úgyis rászokok.Most vettem be az esti bogyómat.Ha péntek este hat-hét körül inni szeretnék lehet bajom?


Csak azért kérdem mert hallottam olyat hogy az alprazolám nem csak a gyomorban,de még a véráramban sem ajánlott hogy érintkezzen alkohollal.



2016. okt. 19. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsi kihagytam a lényeget...Szóval.


Ha holnaptól nem szedem akkor ihatok alkoholt péntek este 6-7 körül?

Utána sem akarom már szedni.

Csak mennyi a "biztonságos" idő?

2016. okt. 19. 20:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, figyu, sztem nem lesz bajod, ha már csüt-péntek nem veszed be, és péntek este iszol.

Inkább akkor van gond, ha beveszed a Frontint és szinte azonnal iszol rá alkoholt.

Viszont, egy jó tanács. A Frontin nem vicc, biztos, h orvos írta fel vmiért, jobb lenne vele megbeszélned, h szedjed-e vagy sem tovább.

A piával meg várj még inkább egy hetet.

2016. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég hamar kiürül a szervezetből. Nem tudom jó ötlet amúgy, hogy szeszes italt igyál. Valószínűleg az alkoholtól rosszabbodni fog a mentális állapotod.
2016. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lajoskralik válasza:
Üdvözöllek.A frontinra nagyon rálehet szokni ha leakarsz állni rendesen elvonóra kell járnod.Ez nem vicc!!Ha iszol rá necsodálkoz ha olyan dolgokat követsz el amire másnap nem emlékszel.A hatóság nem tekinti kábszernek így nem elvonora küldenek hanem rosszabb esetben a börtönbe ha olyan dolgot követsz el az alkohol+gyogyszer hatása alat.Jol gondold meg a frontiunt még 2.év után is kimutatja a vér.
2016. okt. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én 8 db-ot is vettem már be és ittam rá. Semmi bajom nem volt.
2016. nov. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy az ilyen nyugtatókra, antidepresszánsokra való ráivás olyan hatással jár, mintha kemény drogot vettél volna be egy csomót! Ne próbálgasd, mert előbb-utóbb beüt a mennykő. Nem éri meg kísérletezgetni.
2017. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!