Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pajzsmirigy betegség folyamán...

Pajzsmirigy betegség folyamán aminosavakat lehet szedni edzések alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Heti négyszeri intenzív konditermi edzésem van, melyek alatt BCAA-t, illetve Glutamint ittam, viszont pajzsmirigy-alulműködés alakult ki. Az orvosom konkrétan semmi értelmeset nem mondott csak hebegett valamit arról, hogy ez csak az üzletről szól és nem tudhatom mi van benne. Jobban bírom az aminoktól az edzést, illetve észrevettem, hogy kezd a karom például kirajzolódni viszont most eléggé letört ezzel a doki. Mi a véleményetek? Köszi a válaszokat! :)
2016. okt. 20. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a pajzsmirigynek semmi köze az aminosavakhoz. Nekem túlműködésem van, az más, mert én pl. nem ehetek jódot, de akinek alulműködése van annál nincs ilyen korlátozás és a doki nyilván mondta volna ha nem szedheted ezeket a cuccokat.
2016. okt. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!