Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felfedeztem egy kis kemény...

Felfedeztem egy kis kemény pontot a fülcimpámon, mi lehet az?

Figyelt kérdés
Olyan mint mikor egy nagy pattanás lappang az arcomon, de az a fülemen van, és elég könnyű kitapintani.

2016. okt. 20. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a címkék között szerepel a füllyuk, minden bizonnyal egyszerű hegesedésről van szó. Ez főleg a belövőpisztollyal készült lyukakra jellemző, mert az rondán roncsolja a szöveteket. Örökre ilyen marad, szokj hozzá, ez csak egy kis seb.
2016. okt. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Pattanás. Fel fog szívódni.
2016. okt. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy pórus tömődött el, ha nagyobb lesz, és zavar, érdemes kozmetikusnál vagy bőrgyógyásznál kitisztíttatni.
2016. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. - nem füllyuk az, hanem mellette van.

Remélem tényleg csak egy pattanás :) köszi a válaszokat

2016. okt. 21. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és fájt is. Neked nem fáj? Nem is tudom hány évig volt ott. Hol nagyobb lett és fájt hol kisebb lett és nem fájt. Valami pattanás szerű lehetett mert pár hónapja nagy kinlódva kinyomkodtam és azóta nem jött vissza. Bár tényleg nem tudom mi volt mert sosem mentem vele orvoshoz.
2016. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre nem fáj, de elég nagy. Majdnem elfoglalja az egész fülcimpám. Orvoshoz azért én se mennék vele, félek a képembe röhögne.
2016. okt. 21. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!