Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 3 hónapja szenvedek,...

Már 3 hónapja szenvedek, miként ez szörnyű. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3. Hónapja már ,,herpesz" van a szememen, ez abban nyilvánul meg, hogy vér vörös az egyik és kb fele akkora. Az már mellékes hogy őrülten viszket és néha homályosan látok valamint reggelre annyi váladék vagy csípa gyűlik össze, hogy nem bírom ki nyitni a szemem mert össze van ragadva. Mit tegyek? Eladó vagyok és számomra fontos a megjelenés, mindig is a szemem volt amit a legjobban szerettem, de most már nem merek az emberekre nézni sem. Smink sem meg engedett. Az orvos már 4 szemcseppet, 1 szem kenőcsöt és egy tablettás kúrát is kiírt, de ha segített is valamelyik akkor csak egy ideig, mert el sem múlt egyszer sem, de már rosszabbodott is. Nagyon félek attól hogy meg vakulok vagy kancsal leszek. Mit tegyek? Nektek volt valaha ilyen ? Előre is köszönöm. ..
2016. okt. 22. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsit meredek lesz a mai embernek, amit írok: a népi gyógyászatban az ilyet saját vizeletes borogatással kezelték, elég hatékonyan. Kamillás, dióleveles vagy bármilyen más borogatást egyáltalán próbáltál már?
2016. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, egyiket sem probáltam, én amúgy is az az ember vagyok aki csak ,,felholtan" megy orvoshoz, tőlem a gyógyszerek is nagyon távol állnak, de ez a szem herpeszes akármi már nagyon nem esik jól :(
2016. okt. 22. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!