Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon izzadok. Mit tegyek?

Nagyon izzadok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elmeselnem ezt a "tortenetet".

Szoval..orokoltem a tenyer izzadast sajnos.Kiskorom ota van,hozzaszoktam.Ezzel nincs is baj.Par ev elteltevel elojott hogy a talpam is izzad.

Amiota felkerultem felso tagozatba a honaljam is borzasztoan izzad.Lehet tel vagy nyar.Barmilyen fele dezodort,izzadsag gatlot hasznalok akkor is.Sajnos a polon is at ut es nagyon kellemetlen.

Van hogy rossz szagu is vagyok.Utalok tarsasagban lenni ezek miatt.Kepes vagyok iskolaban kabatban lenmi hogy senki ne lassa.Nyaron is felveszek pulcsit.Ha olyan helyzetbe kerulok akkor megjobban es el sem akar allni.Szurket egyaltalan nem hordok,inakbb feketet es sotet szinu ruhakat.

Orulnek ha irnatok nekem par tippet ami bevallt nektek.Vagy hogy ne latszodjon a folt.

koszonom:)



2016. okt. 22. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én például ebben a hidegben elmentem a suliba egy szál pólóba. Nem izzadtam, ne félj :D persze kabát a kezembe volt. A harmadikon volt órám, a lift csurig. Ilyenkor vigyáznom kell nagyon :S
2016. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én azért nem intézném el annyival az izzadást, hogy örököltem. Én is izzadós vagyok, nálam pajzsmirigy gond miatti magas vérnyomás volt az oka.

Kivizsgáltatnám.

2016. okt. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar voltam orvosnal,elkuldtek a korhazba es annyit mondtak hogy ha orokoltem akkor ez van nincs mit tenni vele.Szo szerint ennyit mondott a doktorno.
2016. okt. 23. 07:55
 4/4 itkutya válasza:
Ne izadj
2016. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!