Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerveim felajánlása?

Jozso89 kérdése:

Szerveim felajánlása?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem kérek lebeszélést, így ez nem egy figyelemfelkeltő post.

Időt adtam magamnak jövő augusztusáig, hogy változtassak az életemen de valószínűleg nem fog sikerülni így eszembejutott pár jó dolog. Persze rossz is, ez az öngyilkosság mert nem tudok tovább úgy élni ahogy élek. Aztán van egy beteg rokonom, + édesanyám is beteges és eszembejutott hogy ha én távozom rajuk meglepiből segíthetnék és ők tovább élhetnének egészségesen. Elméletileg makk egészséges vagyok, voltam 2 éve kivizsgáláson szív, vérkép, erek, minden rendben, mellette heti 6 napot edzek sulyzózás + futás, 27 éves srác vagyok. Pár kérdésem lenne az unalmas de szükséges felvezetés után.

Az egyik hogy mivel végezzek magammal hogy ne károsodjon semmim? A másik hogy hogyan kell ezt intézni, vagy hol lehet ennek utánajárni? A harmadik hogy férfi szerv ugyan úgy passzol nőbe is? Befolyásol valamit hogy sokkal fiatalabb vagyok mint akiknek adni szeretném? Köszönöm a válaszokat ha lesznek!


27/F


Ui.: lebeszélést tényleg nem kérek, köszönöm!



2016. okt. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Pszichiáterrel beszélhetnél erről mielőtt bármit teszel.

2. Jók a szerveid nemtől független, fontosabb részek szív-máj ,stb.

3. Más is érez ahogy te ,még ha nemes is a cél amit kitűztél ,még ha nem is kérsz lebeszélést, a fájdalmat más is átélte amit te érzel, én a sorsban hiszek, a sorsszerűségben ,semmi nincs véletlenül, hogy élsz annak is oka van ,egy életed van ebből indulj ki ,nem lesz másik esélyed.

3. Ha fejbe lövöd magad akkor a többi szerved még ép marad.

2016. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
ők se fognak meggyógyulni, mert lelkileg összeomlanak
2017. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező mi történt veled?
2021. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen felfordult az életem és egy őrült hullámvasút lett ami most kezd normalizálódni.Összejöttem életem nagy nőjével, együtt voltunk 2,5 évig majd szakítás ami nagyon megviselt. Közben elvették a jogsim ittas vezetésért. Függőségekből függőségekbe estem drogok és alkohol évekig. Elhíztam. Voltam azóta csöves is, tesóm öngyilkosságot kisérelt meg elég brutál módon, jártam pszichológushoz stb. Én is megkiséreltem. Jelenleg van egy barátnőm akit nagyon szeretek de nem életem nője és visszaszereztem a jogsimat, jelenleg kezdőként egy papírra várva ami napokon belül itt lesz belvágok a kamionozásba.Így dióhéjban ennyi de mondhatni tartalmas volt. Nem tévedtem sajnos az élettel kapcsolatban, jobb meghúzni a ravaszt. Mostanra viszont már van egy ragaszkodásom az élethez fogalmam sincs miért. Talán azt a boldogságot keresem és várom vissza ami abban az időben volt amikor együtt voltam azzal a nagy Ő-vel. ( Hiába volt boldogságom forrása mégis kikészített mert csak a sex volt bombajó amúgy egy toxic szar kapcsolat volt )
2021. jún. 25. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!