Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a derekam? Elaludtam...

Mitől fáj a derekam? Elaludtam? Becsípődött?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap előtt szunyáltam egyet délután. Felkeltem és fájdogált a derekam. Megkértem a szerelmem, hogy masszírozza meg, ettől kicsit jobb lett. Mára már ott tartok , hogy egy zoknit nem tudok felhúzni, nem tudok aludni és minden egyes mozdulat fáj. Eléggé alul, szinte a fenekemnél fáj, kisugárzik bal lábra , illetve a csìpőlapátra is. Ja és kezd a jobb oldal is. Múlthéten volt kezdetleges tüszős mandulagyulladásom, amit nem kezeltem, mert a méz meg a fokhagyma csodákra képes és elmúlt, ez amiatt említendő mert olvastam ,hogy kezeletlen mandulagyulladás kihathat az izületekre. Segítsetek mit tehetnék? Köszönöm. 20/L

2016. okt. 26. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A mandulagyulladáshoz nem értek, de amit kivettem a leírásodból (az érzéseket elég nehéz leírni, ugyebár), az alapján én idegbecsípődésre gondolok, mivel az nekem is van pár évente és ilyen. Az első alkalmakkor nem tudtam mit tenni (az orvos eszembe se jutott, az én orvosfóbiámmal törés alatt nem megyek), megvártam, míg elmúlt (az életkedvem addigra erősen nulla alá csökkent), múltkor viszont ihletet kaptam és olyan irányban sikerült nyújtózkodnom vagy hogy mondjam, hogy "kicsípődött". Azóta szerencsére ha el is kezd valami hasonló, de még enyhe érzés elindulni, sosem fejlődik ki olyan borzalmasra. Nem tudom, ezzel segíthettem-e bármit, csak leírtam a tapasztalataimat. Gondolom, egy szakértő gyógymasszőrrel vagy effélével több esélye van az embernek, ha egyszer nekem is visszafordítható volt megfelelő mozdulatokkal...
2016. okt. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mandulák azt jelzik, milyen állapotban vannak a vesék és a hasnyálmirigy.

Ugyanúgy a hatos nyakcsigolya is előidézheti és továbbá a vastagbél rossz működése is.

A derekaddal menj egy csontkovácsoz.

2016. okt. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2: Örülök, hogy végre egyszer nem én írtam a csontkovácsot. Nem azért írom sok helyen, hogy "reklámozzam a szakmát", hanem mert bizonyos esetekben tényleg segít.


(egy csontkovács)

2016. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!