Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eszméletlenül izzad a combom,...

Eszméletlenül izzad a combom, holott teljesen átlagos testalkatú vagyok. Ez mitől lehet? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, 20 éves és nagyon kellemetlen ez a dolog. A tömegközlekedési járműveken mindig ott marad a "nyomom", a nadrágaim maximum fél éven belül teljesen elkopnak és kiszakadnak a combom tövénél. Mit lehet ez ellen tenni?
2016. okt. 26. 10:06
 1/1 HUN_Sector ***** válasza:

Ha a nadrágjaid kikopnak, az valószínűleg attól van, hogy összeér a combod és dörzsölődik az anyag az érintett részen.


Az izzadás pedig személyenként más és más mértékű. Ezzel nem sokat tudsz csinálni. Hord jól szellőző anyagból készült ruhaneműket, szerintem ez a legtöbb, amit tehetsz.

2016. okt. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!