Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen utemu hizas szamit...

Milyen utemu hizas szamit normalisnak? 15/l

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, anorexiabol gyogyulok. 43 kg voltam, elkezdtem normal adagokat enni (anya szerint) egy nap 6x. Egy het alatt 44 kg lettem, mostmar 45 vagyok. Fogalmam sincs, hany kilonak kene lennem. Szerintetek nem tul gyors utemu ez a hizas? Ha elertem egy egeszseges sulyt, meg fog allni ez a hizas? Majd hogy tudom megtartani a sulyomat, hogy ne hizzak tovabb, de ne is fogyjak vissza?

2016. okt. 26. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Vedd Figyelembe, hogy eddig éheztél. Most, hogy normálisan eszel, elkezdett raktározni a szervezeted. Ilyenkor gyorsabban megy a hízás. Gondolj csak a jojó effektusra.


Ha elérted a kívánt súlyt, akkor próbáld meg úgy alakítani az étrended, hogy arányban legyen a napi kalória felhasználással. Akkor fogod tudni tartani a súlyod. Azt nem lehet tudni előre hogy megállsz-e vagy tovább hízol.

2016. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egyaltalan nem gyors. Heti 2-3 kg hizas meg az egeszseges kategoria, plane a te esetedben.
2016. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!