Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni? (a többi...

Hogyan tudnék hízni? (a többi lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 169cm és 49cm. Röplabdázom két éve és táncolok kiskorom óta. Eléggé zavar, hogy vékony vagyok..és állandóan ezt hallgatom mindenkitől. Nagyon gyors az anyagcserém. Hogyan tudnék hízni? Étvágyam is van..ezzel nincs gond. Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. okt. 29. 20:02
 1/4 A kérdező kommentje:
49kg* bocsi
2016. okt. 29. 20:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne a többség általi nyaggatás vezérelje az életed. Sajnos ilyen az élet, hogy a tömegízlést megpróbálják legtöbben egymásra erőltetni, pedig ez egy zombi életmód...


Avval semmi gond, ha valaki vékony (persze nem az extremitásra gondolok, amikor valaki 14-16 évesen 30 kiló, mert ott már anorexia is állhat a háttérben).


Izmosodni viszont izmosodhatsz esetleg, de ez se legyen feltétlen cél, főleg ne szteroidokkal, se más mesterséges anyaggal. Próbáld ilyennek elfogadni magad, amúgy is nagyszerű dolog, h szeretsz mozogni. :)

2016. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:) aranyos vagy!
2016. okt. 29. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen. :) Egyébként hasonló paraméterekkel bírok, csak hát ellentétes nemben és legalább dupla annyi idősen. Apád lehetnék korban. :P :)

De engem sose zavart különösebben a testalkatom. Látod, évtizedek alatt se biztos, hogy tudna ez változni, de nem is feltétlen gond. ;)

2016. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!