Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki segítene?

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tavaly elég nagy depresszióban voltam, de megoldottam egyedül. Már lassan kijutok belőle, és sok embernek tudtam segíteni hasonló ügyben, de most nekem kéne egy kis segítség. Gondolom, hogy már másnak is megfordult a fejében, hogy egyszer meghalunk. (valaki szerint halál után találkoznak az emberek, valakik szerint nem)

Ez persze nekem is megfordult a fejemben. Ezzel nem lenne semmi baj, ha nem napi szinten, sőt szinte óránként az ezekkel kapcsolatos kérdések gyötörnek. Nem tudom élvezni az életet, mert mindig csak ezzel foglalkozom. Igaz, hogy ezzel a gondolkodásmóddal sikerült kijutnom a depresszióból, de már ez túl sok. Sajnos nem tudok nagyon beszélni ezekről a barátaimmal, mert őket ez nem érdekli. Ők élvezik a gyerekkorukat. Én is szeretném. Tanácsokat szeretnék kérni azoktól, akik már voltak hasonló helyzetben. Valahogy ki szeretném kapcsolni az agyam, mert már az őrületbe kerget.

A válaszokat előre is köszönöm, és aki elolvasta, annak pedig a türelmét. :)

(Lehet, hogy hülyén hangzik, de 13/l)


2016. okt. 29. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi jár a fejedben?

Ez nehéz, de foglald le magad. Koncentrálj másra. Tudsz. Pl.olvass, filmezz, biciklizz, mozogj(számos előnye van), tanulj, nézz youtube-vidiket(ezt én szoktam:D)

2016. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az jár a fejemben, hogy miért is kell élnünk, ha egyszer meghalunk. Van néhány ismerősöm, akik már úgymond visszajöttek a halálból. Elmesélték, hogy mit láttak...stb. Még ha igaz is amit mondtak, akkor is mi értelme van élnünk, aztán egyszer meghalni. Hiába mondják, hogy ez az élet rendje. Nekem ez nem elég válasz.

Nézek videókat, rajzolok, sportolok, de hiába. Aztán mindig visszajön ez az érzés. Talán lehet, hogy az a baj, hogy nincs olyan ember, akivel ezt meg lehetne beszélni, csakis önmagam. :)

2016. okt. 29. 22:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!