Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok és iszonya...

19 éves lány vagyok és iszonyatosan ráncos. Komolyan kezdek megijedni, hogy milyen leszek 40 évesen. Mit tehetek, nagyon félek?

Figyelt kérdés

A szemem alatt nagyon mly szarkalábak vannak, szerintem csak a botox segítene rajta. A homlokomon, szemöldököm fölött is vannak, de most elmegyek szemészetre és újból elkezdek szemüveget használni, hátha segít. A szájam körül iszonyatosan ráncok vannak és körbe az arcomon is. Ugyanis fogszablyzóm volt, és az "új" fogaim teljesen kinyomják a számat, alig tudom becsukni. Emiatt nagyon ki is kell nyitnom mindig, ha beszélek is.

Ránctalanító krémet lehet használni ennyi idősen? Legalább 10 évvel idősebbnek nézek ki.


2016. okt. 30. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan eltúlozva látod a vonásaidat a tükörben. Lehet, hogy csak karakteres vonásokat látsz ráncoknak. A "karikás szemek" utalhatnak betegségre, fáradtságra is. Az igazi ráncokat a szövetek víztartalmának csökkenése, a bőr rugalmasságának elvesztése okozzák. Ez 19 éves korban egészséges embernél nem igen fordul elő. A ránctalanító krémek csodákat nem művelnek, de biztosan nem ártanak /ha legális helyről vásárolsz/.
2016. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aludj többet, igyál több folyadékot, ne dohányozz. Kb. ezzel tudsz segíteni az arcbőrödön. Lehet, hogy genetika áll a háttérben, vagy csak mimikai ráncok, aminek nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani. Én ránctalanítót nem javasolnám még, de hideg, szeles időben, vagy egy napozás után nem árt krémmel hidratálni.
2016. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy "legális helyről"? :D nyilván nem az útszéléről veszek, 150 Ft-ért

Nem túlzom el, mély ráncaim vannak. Képet nem akarok kitenni, mert felismerhető vagyok rajta. A szájam olyan, mint a baloldali vagy még durvább: [link]


Az alvás sajnos nem jön össze, mert suli időben 5-kor kell kellnem, máskor meg apa nem hagy aludni. Hajnalbanban elkezd szeletelő gépezni, tévét bömböltetni, rádiózni, csoszogni, nagyon hangosan beszélgetni. Azt mondja, ha nem megyek iskolába, úgysem kell aludni. Max. ha elköltözök tudok aludni rendesen.

2016. okt. 30. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan már 40 fölött vagyok, de azt vettem észre magamon, hogy amikor csak 5-6 órát alszok, és csak akkor iszok, amikor eszembe jut (vagy rá szólnak), akkor jobban előjönnek a ráncok. Akkor odafigyelek, napi 8 óra alvás, 3-4 l víz, este pedig sima hidratáló krém, és 2-3 nap alatt látványos a javulás.
2016. okt. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ráncos is vagy, de ne légy már ennyire misspicha! Mert ez utóbbi tényleg vénlányos.


Nem kell minden szó miatt rugózni! Valaki itt kedvesen adott tanácsot neked, erre kikéred magadnak, hogy legális forrást emleget. Valaki más sok alvást javasolt, erre lehordod a sárga földig apádat is meg a kérdezőt is.

Mi a bajod? Lehet, hogy csak a rossz gondolataid ülnek ki az arcodra. Próbálj már meg pozitívabban nézni másokra!

Tudom, én is ki fogok kapni, de megkockáztatom: igyál sok vizet, hidratáld a bőrödet és igen, aludj sokat (este korábban is le lehet feküdni, jéééé!)

2016. okt. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En a helyedben orvoshoz fordulnék, nem mindennapi az eseted.
2016. okt. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ott a mosolygós smiley egyébként utolsó! Nem leszúrni akartalak, de baromság amitt írtál. Hol lehet ilkegálisan egyáltalán arckrémet venni?

Nem a válaszadót hordtam le, sőt, de sajnos ez a helyzet otthon, évek óta problémám, hogy nem hagy aludni.

Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 30. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot kell fogyasztanod, és kollagén kapszulát szedni. Lehet hogy sovány is vagy. A DM-ben kapható a bio termékeknél rózsaolaj. Abból pár cseppet használj el az arckrémed mellé este. Ha csak sima olíva olajjal kened be este a bőrödet vizes kézzel, az is sokat használhat. Hidraltáló krémet vegyél magadnak lehetőleg Q10 tartalmút, és száraz bőrre valót. Ez külsőleg, és a sok víz belsőleg fel fogja tölteni a szarkalábakat.
2016. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Beszerzem ezeket! Amúgy tényleg eléggé sovány vagyok.
2016. nov. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!