Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 éves lány vagyok. Depresszi...

17 éves lány vagyok. Depressziós. Anorexiás. Gyakran iszogatok egyedül. Hogyan szabaduljak meg mindettől? Most is bedöntöttem egy liter bort, és iszonyatosan szédülök.

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tölts időt olyanokkal akikben megbízol, akik megértőek, segíteni akarnak, jókedvre derítenek.

Ivás helyett maszturbálj.

2015. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam néha. De nem elég nekem. Igazi izgalomra van szükségem.
2015. aug. 17. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy anorexiás ha iszogatsz? Tudtommal az hízlal rendesen.
2015. aug. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Uuh dettó! 17 éves, anorexia- bulimia, alkohol... Én mindig hányok pia után, gondolom tudja ő is hogy sok benne a kalória.
2015. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anorexia iszonyatosan komoly dolog, konkrétan halálos is lehet ,úgyhogy azt javaslom hogy vedd rohadtul komolyan.Segítségre van szükséged.Beszélned kell erről valakinek, pszichiáternek ÉS pszicholóusnak is szerintem, ha egyedül próbálod megoldani csak rosszabb és rosszabb lesz, főleg ha olyan dolgokba menekülsz mint az alkohol amivel csak mégjobban leépíted magad.
2015. okt. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Végigittam(egyedül és többet mint1literrel),cigiztem a kamaszkorom, aztán egyetemen kicsináltam magam rengeteg munkával. Most épp kórházba tartok, azt sem tudják mi bajom. Az utóbbi fél évben harmadszor. Vajon megéri?
2016. jan. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!