Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan törlöd ki?

Hogyan törlöd ki?

Figyelt kérdés

A tv-ben elkaptam egy jelenetet a valóvilágból ahol egy számomra alap dolog kérdőjeleződött meg. Mármint egy csomóan kiakadtak azon, hogy az egyik szereplő wc után állva törli ki a fenekét.

Hirtelen megvilágosodtam a sok netes írást illetően amikor a lányoknak direkt felhívják a figyelmét, hogy ne visszafele töröljék ki. Ezelőtt el sem tudtam képzelni, hogy-hogyan is lehet visszafelé.


Megkérdeztem a családot, nállunk mindenki állva törli. Sőt elkezdtünk azon gondolkozni, hogy ülve hogyan lehet? Nem tudtunk düllőre jutni.

El sem tudom képzelni, hogy hogyan lehet hátrafelé kitörölni ülve? Mármint nincs elég hely hozzá, főleg hogy ha fiú vagy akkor ugye a pénisz is ott van. Közben ha a papírt is beledobod, akkor mégkevesebb hely. ?!


Ti, hogyan csináljátok?

Nem sokkal normálisabb állva? Visszafelé nyugodtan lehet törölni, mert nem alányúlsz hanem át. Wc papírt is lehet dobálni a wc-be. A péniszed sem fog véletlen a wc-hez érni, stb.



2016. okt. 30. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Hú, de hülye kérdés :))

Viszont én meg azt nem tudom elképzelni, hogy lehet állva feneket törölni?

Nálunk mindenki normálisan, ülve csinálja eme műveletet.

2016. okt. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Te fogyatékos vagy, vagy ez vicc akar lenni?


Ha a fenekedet törlöd, akkor nem elölről nyúlsz magad alá, hanem hátulról. Ha felállsz, akkor a kis farpofáid összezáródnak, szétkenődik a sz** a valagadon, ha előre törlöd, akkor még a nemiszerveden is, közben meg összecsöpögteted az egész toalettet, mert a pisilődet még nem törölted meg, de már állsz.

Se állva, se előre fele nem higiénikus kitörölni. Ha a péniszed véletlenül a wc-hez érne, az sokkal kisebb baj lenne, mint hogy végighúzod a fekáliát az egész altájadon.

Hacsak nem pottyantós budit használtok, bár az írásod alapján náLLatok ez nem kizárt, de egy normál méretű wécén ülve bőven el lehet férni (kivéve, ha 120+ kiló vagy), és bőven van hely, hogy hátranyúlj. Egyetlen mozdulat, még egyszerűbb, mint magad alá nyúlkálni.

De Jézusom, most komolyan felnőtt embereknek magyarázom, hogy hogyan kell kitörölni normálisan?

Remélem, ez csak valami kamu troll kérdés, és nincsenek ilyen primitív emberek a világban.

2016. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hülye kérdés? Nincs hülye kérdés, szimplán hülye emberek. Ebből is látszódik, hogy ezt illetően az emberek szokása megoszlik. Mielőtt durrogsz, és valamit elítélsz, hogy csak az a "normális" informálódj, és rájöhetsz, hogy rengetegen állva törlik ki.

Nekem is természetesebb.

Emellett nem támasztottad alá, hogy a tiéd miért lenne normálisabb, mint az én módszerem.


#2-nak.

Te vagy a fogyatékos, (visszautalnék az elsőhöz), mivel ez egy létező dolog. Ha rákeresel a neten, megtalálhatod, hogy mindkét csoportban bőven vannak emberek.


Az állva történő fenék törlés nem azt jelenti, hogy haptákba vágod magad, hanem hogy picit guggolsz is közben. Ezáltal nem záródik össze semmi.

A csöpögést meg nem értem. Az inkább valami szervi probléma lehet ha Te wc-zés után is csöpögsz. Alapból nem állok fel, amíg pisilnem is kell.


Az előre fele törlést sem értem, nem írtam, hogy azt használnám. Szimplán annyit írtam, hogy max wc-n való ülés közben tudom elképzelni, hogy akkor valaki úgy használhatja. Megint akna..


Tényleg dupla "l"-el írtam a nálunkot, bár erősen utal a személyiségedre, szociális életedre az, hogy ebbe belekötsz, és ez alapján elítélsz valakit. Főleg, hogy ez alapján megbélyegzel olyanokat akik tényleg kinti wc-t használnak. Mintha az utalna az emberek intelligencia szintjére...

Meglepődnél, ha leutaznál vidékre... (Maradjunk ennyibe)

Szimplán szar lehet az életed, és itt éled ki magad. Ha megnézel pár hivatalos iratot sokkal csúnyább hibákat is találhatsz.

Remélem ez boldoggá tett amúgy, gondolom az életben egy szótlan, szarrá szivatott selejt vagy. :) Itt pedig kiéled magad!

Annyit tennék még hozzá, az hogy nem tudsz egy szöveget értelmezni sokkal rosszabb, mint hogy én helytelenül írok pár szót! :)


Na szóval állva(picit guggolva), ugyanúgy hátulról nyúlsz amikor törlöd. Ezáltal nem lesz semmi sem szaros, nem csöpög az egészséges ember, és hátra felé törölsz. Ez az én módszerem. Ami picit sem tűnik rosszabbnak, mint a Tiétek, csak más.

Sőt ezáltal kivédem azt, hogy véletlen a péniszem hozzáérjen a wc-hez.


Ment mindkettőtöknek a piros.

2016. okt. 31. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is állva törlöm, kicsit rogyasztva, de a retyóról kétségtelenül felállva. Ülve mégis honnan fér oda kéz?

Aztán meg a beledobált papírt sem árt látni, azon látni, ahogy fogy rajta a barna, hogy még kb hányszor kell "lehúzni" az anyagot.

2016. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!