Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Herpeszre nincs valami veglege...

Herpeszre nincs valami vegleges megoldas?

Figyelt kérdés
Altalaban az orromon jon ki es nagyon surun, szoval eleg idegesito meg fajdalmas, orrot fujni sem tudok normalisan tole. Volt mar a szamon is, akkor meg ugy feldagadt az egesz ajkam, mint aki megcsokolt egy darazsfeszket. Ovis korom ota ez van, telen meg osszel kb folyamatosan van az arcomon, nyaron csak 2-3x jon ki. A verkepem, mindenem jo, c-vitamint mindig szedek. Ha beteg vagyok, akkor megertem, hogy kijon a legyengult immunrendszer miatt, de akkor is kijon, amikor nincsen semmi bajom, vagy sokszor a hirtelen hangulatvaltozas is kihozza.
2016. okt. 31. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs rá végleges megoldás, ugyanis ezt egyszer kell elkapni az életben és utána bármitől aktiválódhat.

Viszont immunerősítéssel sokat javíthatsz a dolgokon, a C vitamin önmagában kevés, komplex vitaminkészítmény kéne, pláne ilyenkor ősszel, télen, tavasszal, amikor a legjobban terjednek a fertőzések.

Illetve arra is ilyenkor nagyon oda kéne figyelni, hogy mikor kijön, akkor mindenből sajátot használj, amit forró vízben, mosószerrel moss el. Pláne, ha a családban is van ilyen, akkor meg pláne erre oda kell figyelni, hogy ne mástól szedd vissza.

Illetve amikor kijön, akkor nem nagyon kéne piszkálni, hozzányúlkálni, mert pont ezzel viszed el a fertőzést az arc más területeire is.

2016. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. A temető.
2016. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvosom, hogy van ra gyogyszer, amitol nem jon ki tobbet, ha nem kapom el ujra, de nem akarja meg felirni, mert nagyon roncsolja a majat. Tul fiatal vagyok hozza, de fiatal korban mukodik csak, vagy valami ilyesmit mondott. Nem nagyon mertem kerdezoskosni, eleg undok lett mostanaban. Sot, meg ki is beszel a betegeknek (akiktol visszahallom, mert nap, mint nap talalkozunk)...
2016. okt. 31. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Valahogy úgy van, ahogy az orvosod mondta. A lényeg az, hogy fiatal korban megelőzésképpen adják és drágán.

Amit tehetsz, az az, hogy magas szinten tartod az immunrendszered működését. Mert ahogy legyengül, azonnal ott van a baj.

2016. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem is múlik el örökre, de sokkal ritkábban jön elő mióta szedem a Epavir tablettát, próbáld ki. Amint érzed a bizsergést, szedjál be belőle.
2016. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!