Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha rosszul voltam a fűtöl...

Ha rosszul voltam a fűtöl akkor ne próbáljam többet?

Figyelt kérdés

A barátaimmal egyszer elterveztük, hogy suli végén betépünk és 5 en bevettünk 2 grammot amit 4 cigibe tekertünk be és elszivtuk mind.


Nekem annyira intenziv volt az érzés meg elkezdett verni a szivem, hogy nagyon bepánikoltam. Egyszer rámtört a pánik, 2 percel később pedig nagyon ellazúltam. Most csak párat szivnék bele a barátaim cigijébe. Akkor is ugyanolyan erősen fogom érezni, vagy függ attol, hogy mennyit szivok?


Abszolutt esélytelennek tartom, hogy rászokjak, de havonta 1-2 alkalom beleférne, hogy elfelejtsem a gondjaimat és ellazuljak.

Elvégre ez a dolog több országban is legális...



2016. nov. 3. 00:04
 1/8 anonim válasza:
Amúgy csak politikai okokból tiltotákbe nem is káros a szervezetre ahogy mondják de amit átélél nagyávól a speed -nek a hatására jellemző de ne vidd túlzásba adagtól is függ mit pl mennyi alkoholt iszol de a hatás idő el lehet hogy enyhül mint a gyogyszerek már meg szokta a szervezeted és ilyenek
2016. nov. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Politikai okokból ??Inkabb ne szólj hozzá!!!
2016. nov. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahhhj, utálom amikor megjelenik egy ilyen amatőr komment, ami csak a véleményt nyilvánítja ki.


Szóval: Valószínű hogy azért pánikoltál be, mert volt benned egy kis szorongás: Nem tudtad, mire kell számítanod, ez illegális, elkaphatnak vele a rendőrök, hogyan lesz tovább, meddig tart.


Idővel rájöhet az ember, hogy ebben semmi nagyobb veszély nincs, megismeri ezt az új érzést, és közel se lesz félelmetes.

Irányítani is lehet a tripet, ennél is: egy laza sörözés egy nyugodt otthoni társaságban, vagy hangulatos zene, esetleg egy jó vígjáték csak jó irányba terelheti a lelked.

A lényeg, hogy próbáld meg elfoglalni magad közben, és te magad jöhetsz rá, hogy mit is nyújt neked.


Persze nem akarok beindítani fűkampányt, simán lehetne legális, elvégre megannyi amerikai államban már törvényes. Azonban meg kell jegyezni, hogy nagyon sokaknál a rendszeres füvezés a morál csökkenésével jár, ami végezetül a társadalomnak nem előnyös.


Én azt mondom, nagy dalai láma bölcsen, hogy addig jó amíg te is tudod befolyásolni a szert, nem csak az téged.

Lélekben erősnek kell lenni. :)

2016. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg fajta fu van. Van nagyon eros es enyhe hatasu. Ti nyilvan belecsaptatok valami zuzos cuccba, akkor ne is csodalkozz, hogy kivoltal :D
2016. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti nem csak én voltam kész tőle. Én pánikoltam mint a bolondok, az egyik haverom hányt a másik szintén néha betrippelt valamit...
2016. nov. 4. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat szívtatok, próbáljátok ki kevesebbel.
2016. nov. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát azóta ők már szivtak és jó volt. Én nem próbáltam.
2016. nov. 11. 20:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Azóta kipróbáltam már, de most jóval kevesebbet szívtam és a hatása is sokkal enyhébb volt.

Fel voltam készűlve, hogy furán fogom érezni magam, meg nem pánikoltam be, hogy elkezdett kalapálni a szivem.


Nem volt rossz, de azóta már eltelt egy hónap és lett volna újra alkalmam, de nemet mondtam... Majd ha sikerűlnek a vizsgák.

2016. dec. 1. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!