Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ez lenne a...

Lehetséges hogy ez lenne a megoldás fülzúgásra? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Visszatért a fülzúgásom pár hónap után és azt hittem sírva fakadok amikor az első olyan éjszakámat kellett megint eltöltenem hogy sípolt meg zúgott a fülem.

Elkezdtem kutakodni, merthogy egy gyógyszer sem vált be, és elvileg "meg kell tanulni együtt élni vele", de ezt nem akartam elfogadni, és így bukkantam rá egy weboldalra (www.tinnitusmiracle.com), ahol egy könyvről, a "Tinnitus csoda"-ról írnak.Nagyon hosszú a weboldal, mindent elmagyaráz a könyvről, ahogy az író 14 évnyi küzdelem, gyógyszerek, gyógynövények, műtét és minden lehetséges megoldás után úgy döntött maga veszi kezébe a dolgokat ha már az orvosok nem segítenek, és ebben a 250 oldalas könyvben elvileg benne is van minden megoldás.Az a legfurcsább hogy eddig minden egyes embernek bevállt akinek ajánlott, függetlenül kortól és nemtől. Ezeken az oldalon nagyjából 10 ilyen ember személyes tapasztalatait is olvashatjuk a nevükkel együtt, és hogy mindegyiküknek enyhültek a panaszok pár nap alatt, 2 hónap alatt pedig teljesen elmúlt minden fülzúgással kapcsolatos bajuk és vissza sem tért.

Elég hitelesnek tűnik az oldal, olyan emberek tapasztalatai vannak leírva akik teljesen kétségbe voltak esve és tényleg mindent kipróbáltak, valamiért nem érzem hogy csak kamu lenne amivel pénzt akarnak kihúzni az emberekből.

Mégis, 12000 forint megrendelni ezt a rövidke kis könyvet, azért ez nem kevés pénz érte.

Szerettem volna megkérdezni mielőtt megveszem, hogy valakinek van tapasztalata vele? Érdemes kiadni rá ennyit?



2016. nov. 4. 08:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem velem beszéltél. Csak én is gondoltam rá, kiváncsi voltam milyen, Nekem kicsit kamuszagúnak hangzott a hirdetés. De köszönöm.
2017. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Mi lett azóta?
2023. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!