Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem reggel 2db 0,5...

Bevettem reggel 2db 0,5 Frontint majd délután 4db ugyan ilyen hatásút es most lefekvés elott meg 4db. Milyen hatást várhatok ettől? Köszönöm az értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés

2016. nov. 5. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából bármit ami itt áll, plusz egy kis izomrángás, stb.:

[link]



Szerintem már totálisan függő vagy, azért kellett ennyit bevenned, mert elvonási tüneteid voltak, amin csak a szer segít. Olyan, mintha drogoznál. A legdurvább az egészben, hogy nem elvonási tünetnek fogod hinni, hanem pánikrohamnak vagy egyszerűen úgy érzed, már nem hat és többre van szükséged, de ez mind azt jelenti, hogy függővé lettél és amint el akarod hagyni, jön az elvonási tünet.

Ennyitől nem tudom, lehet-e nagy baj, de nagyon soknak tűnik. Ha túléled, akkor ne hagyd abba hirtelen semmiképp, hanem fokozatosan csökkentsd az adagot és ne törekedj a teljes tünetmentességre, csak akkor szabadulsz meg tőle, ha kivárod, amíg az elvonási tünetek elmúlnak. Ha túljutsz a holtponton, nyert ügyed van, ha nem szedsz többé ilyen sz...rt, többé elvonási tünet se fog kínozni. Szóval aludni fogsz magadtól, ha álmos vagy és nem lesz semmiféle pánikrohamnak hitt elvonási tüneted.

2016. nov. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre nehéz értelmes választ adni.

Aki ekkora mennyiségét benyom rutinosan 1 nap alatt (5 mg), annak fejből kéne már tudnia az összes hatást és mellékhatást.

2016. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Te rendszeresen szedsz ennyit belőle, vagy csak aznap vettél be ennyit? Ez sem mindegy.


Mi újság azóta?


Ha gondolod, írj akár privátban is.


Nekem volt egy ismerősöm, aki függővé vált a Frontintól.

2016. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!