Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Értelmes válaszok...

Mitől lehet? Értelmes válaszokat légyszi?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Még a suli miatt eléggé túl stresszeltem magam ezért volt suliváltás.Kb.2 hete állapították meg a magas pulzust amit vérvétellel kellett kivizsgálni.Igazából annyit írt le a papír hogy fejemnek semmi baja mert folyton fájt ami hálaisten már nem nagyon fájdogál.

Viszont a szivem annál inkább.Na jó nem azt mondom hogy szúr csak ha rágondolok kicsit hát nyom vagy nem tudom.Ha elfoglalom magam vagy egyszerűen csak másra gondolok akkor nem is érzem viszont ha a gondolataim arra terelődnek akkor bizony érzem a fájdalmat.Szerintetek?Én nem tudom mitől fájhat.Az orvos meg a vérkép azt állítja vagy 80%-ban hogy semmi bajom,és anya sem aggódik de akkor mitől lehet?Vagy már túlságosan bemesélem magamnak vagy csak sokat idegeskedek?Segítség!


2016. nov. 1. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A magas pulzuszámtól lehet érezni a mellkasi "fájdalamat". A magas pulzusszám lehet pszichés alapon is,de okozhatja a szívbillentyűk nőknél gyakori rendellenessége (mitralis prolapsus), azt viszont,hogy melyiktől van, vérvizsgálat alapján nem lehet megállapítani. A billenytűbetegség kizárása miatt jó lenne egy kardiológai vizsgálatot kérni.
2016. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!