Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kontaktlencse. Lenne pár...

Kontaktlencse. Lenne pár kérdésem. Lehet butaság, de mostanság durván mennyibe kerül? Hová lenne értelmes elmenni megcsináltatni? És mennyi idő alatt csinálják meg?

Figyelt kérdés

2016. jan. 18. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ára rengeteg mindentől függ, de a legolcsóbb 3 hónapra olyan 5000-8000 ft.

3 nap alatt megvolt a lencse.

Én Ofotértből rendeltem.

2016. jan. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ, mit bír a szemed...nekem 7 havi lencse (6 pár havi, meg 30 pár napi) két nagy és egy utazófolyadékkal 28 ezer forint volt, netről, boltban max 35ezer, ott szoktam, mert akkor ingyenes a féléves vizsgálat, de most nem kellett, mert 2 hónapja voltam nézetni, amikor a napi lencsét választották nekem


bemérés és betanítás max 2 óra, általában ingyenes, ha ott vásárolsz utána

2016. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és arra számolj, ha csak a napit bírod, az annyiba kerül egy hónapra, mint a 6 havi a havi lencsékből
2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Webshopokban láthatsz árakat. Boltban minden pár ezerrel több. Ha semmilyen speckó lencsére nincs szükség akkor pár nap alatt megkapod, az is lehet hogy azonnal, ha van nekik olyan éppen. Oda érdemes menni ahol olcsóbb a vizsgálat meg minden együtt. Érdemes végigkérdezni az optikákat. Én eddig úgy vettem észre hogy a legdrágább az Ofotért és Vision Ex. Kisebb, kevésbé ismert helyek olcsóbbak.
2016. jan. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!