Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már 1éve, hogy mindennap...

Már 1éve, hogy mindennap görcsöl a szívem. Nem a leg kellemesebb érzés, főleg, hogy alig bírok baloldalra feküdni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

háziorvosom beutalót adott vérvételre.nem tudtam oda eljutni.nem is szeretnék ilyent. mi okozhat ilyet?születésemkor nem volt probléma..

nyáron hányinger stb is volt..amire gondoltam rák .lehetséges?

van psziches zavarom is soxor.pszichologushoz járok.otthon néha rámjön az érzés mint ha be lennék drogozva,hülyeségeket beszélek és hirtelen rosszul leszel..gondolkodtam,hogy szívfájás pszichés okból is lehet?

illetve rengeteget idegeskedek ettől is lehet tudom..de lehet következmény pl szívroham??

érdekelne ez az egész.nem szeretnék ilyen fiatalon meghalni..

(most is görcsöl màr fél órája》miközbe írom ezt..)


2016. nov. 6. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy "nem jutottam oda el"? Te normális vagy? Talán nem véletlen adott beutalót...
2016. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
-.- Menj el orvoshoz. A szívprobléma nem játék... És egyáltalán nem biztos, hogy ez (csak) szív, lehet más is a probléma forrása. Miért itt kérdezed?
2016. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem vagy hipochonder véletlenül?

nekem is volt ilyen durva görcsölés, a kardiológián azt mondták, hogy ki vagyok merülve. dohányoztam is, ittam is, keveset aludtam, szóval le kellett ezekkel állnom és helyrejöttem.

2016. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülye vagy te... egy éve görcsöl a szived, hát persze. Nekem meg fülreszketésem van. Mondjuk valamennyi ösztönös ravaszság szorult beléd, kivizsgálásra nem mész el, nehogy kiderüljön hogy semmi fizikai bajod nincs, mert akkor nem tudnál panaszkodni, mártírkodni.
2016. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked nem szívbajod van,hanem pszichozisod. A szív 1 évig nem görcsöl úgy,hogy más tüneted nincsen, ráadásul a "szívgöcsök","fájdalmak" nem változnak attól,ha valaki ráfekszik, vagy nem fekszik rá. Hányingere és stb-je pedig mindenkinek van időnként és szerencsére mégsem rákosak. Igen a "szívpanaszod" lehet pszichés okból. Úgy tűnik túl sokat foglalkozol a betegségekkel és hajlamos vagy mindent "túlkomplikálni". Ha még nem tetted,akkor számolj be ezekről az érzésekről a pszichológusnak!
2016. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen gyógyszert nem szedsz véletlenül a pszichés zavarodra? A pszichológusnak szólj mindenképpen (nem is értem, hogy nem került ez eddig szóba?).
2016. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát rosszul érzed magad a bőrödben, szerinted beteg vagy, de kivizsgáltatni nem akarod, ehelyett itt gyűjtesz tippeket, amikkel újabb betegségeket képzelhetsz majd magadnak. Ez valami mentális probléma és egyre rosszabb lesz.
2016. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

milyen kedves válaszolók! ezért is szeretem a gyakorikérdéseket! a hányinger egész nyáron volt 1-2szünettel pont mint papámnak ,akinek rákja volt!

ha nem fáj a szívem ,akkor bal oldalra fordulva begörcsöl..nem kellemes.

2016. nov. 7. 22:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17
2016. nov. 10. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!