Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A TB-vel valami baj lenne?

A TB-vel valami baj lenne?

Figyelt kérdés

Járok iskolába, viszont a háiorvosommnál meg pirossal jelzett..de miért? Eddig nem volt probléma....

Most mennék nőgyógyászhoz de nem tudom hogy el fog e igy válalni...:( Mit csináljak?



2016. nov. 7. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen iskolába jársz? Ha középiskolás vagy, vagy pedig nappali tagozatos valahol, akkor járnia kéne...
2016. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj be az iskolatitkárhoz és szólj. Nőgyógyászhoz nyugodtan mehetsz így is.
2016. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Tehát ezt a problémát mindenképp az iskolának kell megoldania, más nem is tudja. Ezért fontos jelezni, hiszen ők máshonnan nem tudják hogy gond van. Nyilván valamilyen adminisztrációs hiba.
2016. nov. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Annyi hogy esti tagozatos vagyok...de eddig akkor sem volt ez gond
2016. nov. 7. 12:51
 5/13 A kérdező kommentje:
Soron kívül is el fog vállalni az orvosom? Ami most van nekem az sűrgős eset...
2016. nov. 7. 12:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha estire jársz, akkor nem vagy biztosított! Havi 7 050 forint az egészségügyi hozzájárulás, amit a NAV-nak kell fizetni. Ennek nézz utána, mert akkor nem adminisztrációs hiba történt, hanem szimplán nincs jogviszonyod... Ha sürgős, ellátnak, de behajtják az elmaradást vagy ki kell fizetni a kezelést (előbbi szokták egyébként).
2016. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, így más a leányzó fekvése. Sajnos ebben az esetben neked kell intézkedned, mégpedig a NAV-nál.
2016. nov. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Annyi hogy esti tagozatos vagyok...d


Ez nagyon nem mindegy...és munka? Akkor az én tb.m re jársz.

2016. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen de eddig nem volt ilyen probélam....kb 2 hete van ez.
2016. nov. 7. 13:36
 10/13 A kérdező kommentje:

vagy tanulok vagy dolgozok...a kettő együtt nem megy, illetve megy csak a teljesítmény lesz alacsony. :)

de most nem ez a lényeg.

Csak furcsa....mert eddig nem volt ilyen probléma

2016. nov. 7. 13:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!