Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váll, lapocka, nyak izmainak...

Váll, lapocka, nyak izmainak lazítása?

Figyelt kérdés
Tudtok erre jó gyakorlatokat vagy bármilyen technikát pl. gyógymasszázs?

2016. nov. 9. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hát izmai általában azért feszülnek, mert rossz a testtartás, és mivel ezt korrigálni próbálják az izmok de nem bírják, ezért aztán beállnak, vefeszülbek... nem lazító kell, az csak átmeneti tüneti kezelés, izom erősítés kell.
2016. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy mi okozza, igyekszem is erre odafigyelni, viszont attól még dolgoznom kell. Korábban ajánlott nekem szakember gyógymasszázst kifejezetten a beállt, begörcsölt izmok lazítására, viszont ezt jelenleg nem tudom megoldani, hogy elmenjek ilyenre, ezért kellene házilag is kivitelezhető módszer, tipp.
2016. nov. 9. 12:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Házilag kivitelezhető módszert írtam... a hát izmok edzése...
2016. nov. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor konkrét gyakorlatot is írnál? Mert ezt kérdeztem.
2016. nov. 9. 14:46
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, gyógymasszázs. Van olyan masszőr, aki házhoz is megy, és akkor már házilag van kivitelezve.
2016. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, és persze mindez a két szép szememért...
2016. nov. 9. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

A LIDL-ben hétfőtől lesz egy nyak- és vállmasszírozó párna 5499,- -ért (máshol 10 ezer Ft), én megpróbálom, talán Neked is segíthetne...


[link]

2016. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetesen nem a két szép szemedért. Amikor feltetted a kérdést, és beleírtad, akkor milyen választ vártál?
2016. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Váll, lapocka, nyak izmainak lazítása?


Tudtok erre jó gyakorlatokat vagy bármilyen technikát"


Eddig a masszírozós párna volt az egyetlen olyan válasz, ami a kérdés szempontjából jó tipp, ezúton is köszönöm a kedves válaszolónak.


Egyébként olyasmi választ vártam, hogy ha valakinek valami segített pl. tornagyakorlat, akkor azt megoszthatná velem. A neten rengeteg különféle tornagyakorlatról van leírás, videó, stb., ha azt írom, hogy pl. fáj a nyakam, tudtok rá valami gyakorlatot, akkor simán kapok párat. Nos, nekem nem fáj, csak érzem, hogy feszülnek a váll körüli izmaim.

2016. nov. 10. 13:21
 10/14 anonim válasza:
Bizony az érintett területeken az izmaid a rossz testtartástól, nem elegendő, vagy csak mindig egyfajta mozgástól, rossz alvó pozíciótól feszültek be. Azt nem tudom milyen torna fyakorlatok lennének hasznosak rá, de kezdetben a fáradt, feszült izmokat nagyon jól helyre tudja hozni egy gyógymasszőr. Ő pontosan tudja milyen fogásokkal és módszerekkel tudja az izmaidat a normális állapotba hozni. Ez után tornázhatsz, a lényeg hogy megfelelően mozgasd az izmaidat, és figyelj oda a testtartásra, arra hogy hogyan alszol, stb. , mert vissza fog térni a fájdalmad, ha mindent úgy csinálsz, ahogy eddig.
2017. febr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!