Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Váll, lapocka, nyak izmainak...

Váll, lapocka, nyak izmainak lazítása?

Figyelt kérdés
Tudtok erre jó gyakorlatokat vagy bármilyen technikát pl. gyógymasszázs?

2016. nov. 9. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

barátod a google. Beírtam, hogy háttorna, és láss csodát:

[link]

2020. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy ez egy négy évvel ezelőtti kérdés, másfelől pedig egy kissé konkrétabb volt attól, hogy eszembe jusson a "háttorna" kifejezés. De remélem, neked legalább jól esett, hogy beírhattad. :)
2020. máj. 24. 12:17
 13/14 anonim ***** válasza:
Gerinctorna, válltorna, deréktorna... őszintén, mennyit kerestél rá? És mégőszintébben, mennyit tornáztál? Vagy panaszkodni kényelmesebb? Elhiszem, csak az nem használ.
2020. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Felfogtad, hogy egy négy évvel ezelőtti állapotról akarsz vitatkozni? :) Őszintén, baromira nem emlékszem, hogy négy éve mennyit kerestem rá. Köszönöm kérdésedet, van egy pár gerincproblémám, amit azóta kiderítettünk, végigjártam orvost, terapeutát, van, aki kezelje, és a járványhelyzet előtt heti kétszer edzettem konditeremben, és csináltam azokat a gyakorlatokat, amiket a terapeutám mondott, most tavasszal pedig itthon az időmtől függően naponta vagy kétnaponta edzek és csinálom a gyakorlatokat. Persze az itthoni edzés nem teljesen olyan, főleg ülőmunka mellett, de még egyszer köszönöm a "kedves" és jóhiszemű érdeklődést. :)
2020. máj. 25. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!