Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a vagdosásról?

Hogy szokjak le a vagdosásról?

Figyelt kérdés
Három éve próbálom abbahagyni, de sosem sikerül. A szüleim el fognak válni, amit nagyon rosszul viselek. Most kezdtem el a középsulit, de nem tudok beilleszkedni az osztályba. De ezeken kívül vannak még más problémák is. 16/L
2016. nov. 9. 18:28
 1/2 unicornis11 válasza:
100%

Sajnálom! légy erős és szerintem fordulj orvoshoz akinek ki tudod magad beszélni és segít neked! lehet kapsz gyógyszert is erre! SOK SIKERT!

És jegyezd meg sajnos ez nem meg oldás hogy magadat bántod :(

2016. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az segített, hogy a tesi tanárom (észrevette) és az ofőm megfenyegetett, hogy elmondják a szüleimnek, plusz nagyon lecsesztek, és azóta nem is csináltam, de tényleg nagyon nehéz, és nagy akaraterő kell hozzá.:( Szerintem próbáld magad azzal visszatartani, hogy mi van hohyha mincenki megtudja, meg stb.? Mert pl engem nagyon elíéltek az osztálytársaim.:(
2016. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!