Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak wc-papír tesztelők?...

Vannak wc-papír tesztelők? Van ilyen foglalkozás?

Figyelt kérdés
ha igen, mennyit kereshetnek?
2010. ápr. 28. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom,a gyártó teszteli.Ilyen foglalkozásról még nem hallottam.
2010. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát meósok mindenhol vannak,így a papírgyárakban is.Azt nem hinném, hogy élesben tesztelik a terméket, bár ez is elképzelhető.Gondolom a papírgyár klotyójában a saját terméküket használják.:D Érettségihez kötött és általában egy kicsivel keresnek többet egy melósnál.Persze ez helyenként változó.Nem kérnek fel csoportokat, tesztelni WC-papírt, ha erre gondoltál.:D Szakmérnök tervezi, meós ellenőrzi.Remélem tudtam segíteni a problémát okozó kérdésben.:D
2010. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze és segédeszköznek sok hashajtót kapnak, hisz egy hivatásos wc-papír tesztelő nem henyélheti át a műszakot, napi 5 perces munkával :D



(ps: nem a humor rovatba kellett volna beírnod?)

2010. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet...:D
2010. ápr. 29. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az egyik nagyáruháznak vagyok a saját márkás termékeinek egy a sok közüli tesztelője és már teszteltem wc-papírt! :) Nálunk ez úgy működik, hogy van egy labor, ahol az élelmiszereket szoktuk tesztelni, oda járunk heti kb. 2x, és az épp fejlesztés alatt lévő termékeket kóstoljuk és bíráljuk, ami alapján eldöntik, hogy piacra való-e vagy nem. Erre kapunk pár ezer ft-ot. A wc-papír az otthoni tesztelés kategóriába tartozik, ilyenkor hazaviszünk egy raklap klotyópapírt és megvan, hogy mennyi ideig kell használnunk és tövéről hegyére le kell írnunk a tapasztalatainkat. :))) Ezért külön pénzt nem kapunk, viszont ingyér volt a fenéktörlés!
2010. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17:22-nek, előző vagyok, pont, hogy csoportokat kérnek fel rá, csak ezt nagyon kevesen tudják! :)
2010. ápr. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a bevásárló központok tartanak tesztcsoportokat, de a papírgyár biztos, hogy nem.
2010. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ugye nem is azt kérdeztem, hogy a papírgyár teszteli e, hanem hogy van e ilyen foglalkozás, köszi a nagy áruházas válaszadónak.
2010. ápr. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!